Nefunkční e-mail

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda není v současné době na serveru nějaký problém s odesíláním e-mailu ?

Odesílání fungovalo ještě 30.6.2008, vím že e-maily nejsou doručeny minimálně od 9.7.2008.

Pokud zkouším pouze volat mail($komu,$predmet,$text), funkce vrací TRUE, ale e-mail není doručen.

Díky za dopověď :)
ted jsem to zkusil a mail prisel okamzite
To je fajn, ale problém to neřeší. Na jiných stránkách se maily v pohodě doručují, jen na těchto stránkách k doručení od začátku července prostě nedojde
a co obyčejné něco typu

mail(rur@seznam.cz,'test','pokus');

? až když nepojede ani tohle, tak je to fakt chyba někde na wz...
(mimochodem můžete to otestovat přímo takhle, je to můj mail a dám vědět jestli přišel)
Díky, ale jak jsem psala na začátku, přesně to jsem zkoušela:

if (mail("moje.adresa@seznam.cz","Pokus","Test"))
{
echo "Email úspěšně odeslán";
}
else
{
echo "Chyba! Email se nepodařilo odeslat.";
}

Takže skript vypíše "Email úspěšně odeslán" (fce vrací TRUE), ale email nedorazí.

Když tento skript umístím na jiný svůj web na wz, email ihned dorazí.

V době, kdy se problém objevil, jsem žádné úpravy na webu neprováděla.
Přidám trošku do mlýna. Teď jsem odeslal z domény wz.cz email pomocí fce mail() a byl odeslán a taky mi došel. Takže není asi jiné vysvětlení, než že máš překročený limit e-mailů za hodinu (neznám podrobnosti).
Ještě snad přichází v úvahu nastavení spamfiltru na cílovém serveru...
>> Teď jsem odeslal z domény wz.cz email pomocí fce mail() a byl odeslán a taky mi došel.

Ano, to bude pravděpodobně tím, že funkce mail je správně implementovaná a funguje :))) Jak jsem psala, mám i jiný web na wz.cz a v něm funguje odesílání bez problémů.
Pouze na zajezdy-dk.wz.cz odesílání přestalo fungovat (bez zásahu do kódu) na začátku července, přičemž funkce při zavolání v testovacím skriptu vrací hodnotu 1 (čili žádné chybové hlášky, úspěšné odeslání mailu).


>>Takže není asi jiné vysvětlení, než že máš překročený limit e-mailů za hodinu (neznám podrobnosti).

Od 1. července nebyl z těchto stránek úspěšně odeslán žádný e-mail.

Takže problém je evidentně na straně wz, spíše jsem chtěla vědět, zda se ještě někdo setkal v poslední době s něčím podobným.
Pravděpodobně je doména wz.cz rozdělená na více strojů... Když projdeš okolní témata ve fórech, tak si každou chvíli někdo stěžuje na nefunkční mail (ať klasický nebo php). Dokud s tím správci něco neudělají - tady to asi nevyřešíš. Podpora je spíše teoretická - uvažoval bych o spolehlivějším hostingu...
Bohužel mi to také nefunguje, přičemž funkce vrací true. Zkusil jsem odesílat na dva rozdílné poštovní účty u jiných společností, nepřišel ani jeden, ani ve spamu jsem jej nenalezl...
Martin:
já jsem zkoušel odesílat včera mail z mysteria.cz a také to nešlo

OT:
Lama: čistě náhodou jsem se dostal k doplňku do Firefoxu, který ukazuje různé "ranky" (http://www.ranky.cz/doplnky) a tam je také odkaz na to, jaké domény hostuji na jaké IP. Moje ds.mysteria.cz je na serveru s :
http://www.ranky.cz/sousede/88.86.113.152
a z toho výpisu vyplývá, že domény jsou na servrech různě namíchané, hlavně třeba domény jako borec.cz a czechian.net
<HTML>Web ds, Martina i zajezdy-dk.wz.cz jsou na stejném serveru, ostatní Lenčiny weby jsou opravdu na jiných serverech, takže to bude -nejspíš- tím serverem. Nemůžu říct, kdy na to admin mrkne, doufám že brzo, já ho můžu jen "popohánět" (což dělám).</HTML>
ds:: čistě náhodou jsem se k tomu doplňku teď dostal i já :-))
Ha, tak dneska ráno cca v 6.15 dorazily najedbnou všechny maily, které byly za poslední měsíc odeslány na různé adresy z těchto stránek :)
Díky za opravu :)