co sa stalo s webmailom?

Zdravim, mam tu konto (3dchess.wz.cz) ale v poslednom case ako keby email prestal fungovat. neviem si sa to menilo, ale doteraz som mal presmerovanie z mailovej adresy 3dchess@wz.cz ale v poslednom case mi bud nefunguje presmerovanie alebo ta mailova adresa uz neexistuje. Co sa stalo? Dik za info.
Tvoje adresa je cca taková: neco@3dchess.wz.cz a NE to, co píšeš.
ale kedysi to tak bolo. Da sa s tym nieco spravit? lebo na ten mail mam zaregistrovane dake konto a posielaju mi nan maily.
Bych si dovolil tvrdit, že tento e-mail (3dchess@wz.cz) jsi nikdy neměl a tudíž na něj ani nemůžou chodit maily (které bys ty viděl).
Pokud vím, už dlouho se tady používá tzv. doménový koš (formát mailu uživalele je necocokoliv@nazevuctu.wz.cz).
Jestli tomu bylo v minulém století jinak - to nevím. Ne že bych nežil, ale webzdarma pro mě neexistovalo :-)
<HTML>Myslím, že mail byl od začátku ve tvaru cokoliv@nazevuctu.wz.cz. Já používám přesměrování, to mi funguje a rychle (zkoušeno v pátek). Aktivní schránku jsem nikdy aktivně nepoužívala.</HTML>
Od doby co byl zaveden email, tak BYL a JE pouze ten současný tvar.
Před zavedením bylo hlasování o tvaru. Zda cokoli@ucet.wz.cz nebo ucet@wz.cz. Já tehdy hlasoval o ucet@wz.cz, ale měl jsem smůlu. Rozhodující slovo mělo vedení.

Jinak wz email nepoužívám. Je mi k ničemu a příchozí zprávy byly pouze spamy.