účet neexistuje a přitom existuje

Zdravím, nevíte prosím někdo způsob, jak se mohu přihlásit ke svému účtu na: "cisteauto.kvalitne.cz", když u ftp i u webového rozhraní mi to hlásí, že účet neexistuje? když se pokouším o vygenerování nového hesla k účtu, tak to také hlásí, že účet neexistuje a přitom jsou stránky stále funkční. Díky za každou dobrou radu :-)
Když se pokusím zaregistrovat cisteauto.kvalitne.cz tak je vypsáno toto:

Lituji tato doména je blokována, její registrace není možná. Zkuste prosím jinou.

Když se pokusím zaregistrovat moje ds.mysteria.cz tak je vypsáno toto:
Lituji tato doména je již obsazena. Zkuste prosím jinou.


Domnívám se, že problém je v tom zablokování a asi by to chtělo kontaktovat
podpora@webzdarma.cz a tam se dozvědět více
ds: ale on tu doménu cisteauto.kvalitne.cz už někdo má - a funguje. Ubik se ji nepokouší znovu registrovat (si myslím).

Ubik: pravděpodobně zadáváš nesprávné údaje při přihlašování. Přihlašovací jméno by mělo být cisteauto.kvalitne.cz a heslo je tvoje tajná záležitost :-)
"Takový účet neexistuje" je vypsáno skutečně při chybně zadaném jmenu účtu takže to skutečně možnost je.

Lama: Nepředpokládám, že by se chtěl Ubik registrovat, ale rozdílné hlášení při pokusu o registarci se mi zdá divné.
<HTML>Přeposláno adminovi.

<small>Smazala jsem duplicitní téma v sekci Webzdarma.</small></HTML>
ds:: máš pravdu - nevěnoval jsem dost pozornosti rozdílnosti hlášek, které jsi uvedl. Budu si na tebe muset dávat větší pozor! Pro jistotu jsem si to ověřil... :-)))
díky, nevěděl jsem kam se dřív obrátit a kam to naspsat. Emailem jsem psal žádos před 4 měsíci na "podpora@webzdarma.cz" a dodneška nic, proto jsem zvolil kontakt se zkušenějšími. Jinak ostatním moc děkuju za účast a pokusy s pomocí. Zatím je vše při starém :-(
nemá smysl zakládát další vlákno, nikdo jiný něž admin stejně asi nepomůže
<HTML>Nezakládej, prosím, další téma se stejným dotazem (smazáno). Tím urychlení řešení tvého problému nedosáhneš. Pro jistotu jsem tohle téma adminovi připomněla.</HTML>