Nelze se přihlásit do MyPHPadmin

Mám dotaz, lze se nějak dostat do php.ini souboru k nastavení php pro moje stránky? Přes normální dialog mě to nechce přihlásit. Zkouším se tam přihlásit jako všude jinde.
"lze se nějak dostat do php.ini souboru"
Nelze - musí ti stačit phpinfo()

"Přes normální dialog mě to nechce přihlásit."
A přes nenormální dialog to taky nejde?
<HTML><i> Zkouším se tam přihlásit jako všude jinde.</i><br>
Myslíš do phpmyadmina? Tam jsou ale jiné přihlašovací údaje, viz administrace a nastavení mysql.</HTML>
A hlavně jsou tam jiné údaje než jaké požaduješ.
Ahojte, mám nové PC a nelze se zněj příhlásit do phpmyadmina přitom mám cookes zapnuté a píše to tohle

P?en&#57135;th>
(B쨥m tohoto kroku mus&#56613; m&#56608;povoleny cookies.)
Jm鮯:
Heslo:

Chyba
Nepoda?se p?en&#55339; MySQL serveru

a jeste s zvětší to tlačítko s potvrzením změny kódování a je vněma napsaný tr td table form ...

no a na dalších min.3 PC od kamošů to nejde také, jde mi to přihlásit pouze z PC co mám staré, čím tom může být, už to trvá asi 3 týdny :-(
Ti tvoji tři kámoši se taky připojují do stejného účtu stejného phpmyadmina? Se stejným jménem a heslem? Divné...
Vědí ti tvoji kámoši, že do phpmyadmina je třeba jiné jméno a heslo, než sem (do fóra)? Ještě je možnost, že shodou náhod (po včerejších chybkách na wz) nejde dneska ani MySQL server.
No na jejich PC se připojuju ke stejnému účtu PHPmyadmina a samozřejmě vím že jméno a heslo je jiné než do fóra, a na starém PC to funguje normálně, jak říkám je to tak asi 14 dní až 3 týdny co to tak je. Budu tuset nějak řešit pač do PHPmyadmina prostě kvůli správě stránek musím :-(
<HTML>2Skynet_IV: já se k tobě do db dostanu. Zkoušel jsi vymazat cookies či jiný prohlížeč?</HTML>
Thalia: Ano zkoušel jsem oboje i vymazat cookies i jiný prohlížeš na všech se to chová stejně. Já se na tom mým starým PC tam taky dostanu, bude to určitě v PC, db je zjevně v pořádku.
Nemáte nainstalovaný nějaký bezpečnostní balík? Některé programy totíž blokuji cookies.
Není náhodou adresa phpmyadmina ve výjimkách (zakázaná buď v prohlížeči nebo ve firewallu)? Zkus nastavit zabezpečení internetu na Výchozí (Ovl. panely - Centrum zabezpečení - Možnosti internetu - Zabezpečení). Ještě dotaz: pomocí toho nového PC se jde přihlásit sem do fóra?
no jo, tak už mi to jede, samozřejmě byla chyba mezi klávesnicí a myší, ze studu ani nebudu říkat jaká. Omlouvám se.
<HTML>Možná jsem trochu zlej, ale bylo by dobré říct, v čem byl problém, abychom mohli poradit případným dalším tazatelům.</HTML>
Jestli si můžu tipnout, tak bych to viděl někde mezi Y a Z.