Problém s vymazáním všech dat na stránce

Dobrý den,
chci vymazat všechna data na stránce, protože už o účet nemám zájem. Jenomže některá data nešli vymazat, nevím co s tím, můžete mi pomoct ?
pošli heslo
<HTML>2ds: komu a kam? :-)

2Martin: zkoušel jsi všechny možnosti - ftp, správce i mazaní pomocí php (např. http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=47438&t=47253)? Koukám, že je to kvůli diakritice... Ale pro zrušení účtu by mělo stačit zajištění, aby se nezobrazoval banner.</HTML>
Thalia: dej si kafe! :-) stačí to heslo napsat sem :-))
Thalia: iniciativě se meze nakladou...
Já to vidím! Celé 4 minuty! :-))
Lama: zjevil se ti tam duch?
To ne. Jenom uvažuju, jak "nakladeš" ty meze :-)
jako pasti, proč se na to ptáš?
Jsem Lama - nikdy jsem meze nenakládal, natož nějaké pasti...
Ale nuda středečního večera je ubíjející :-)
sorry, já zapomněl, nakládají se okurky, pasti se kladou a meze je asi potřeba zase zakládat (když byly před lety rozorány) - bez nich jsou ta pole neskutečná nuda a to ani nemusí být středa večer
<HTML>Pánové, nuda je nuda, ale co ten OffTopic? :-) Já kafe nepiju...</HTML>
Thalia: já taky, ne! A proč ho vnucuješ tomu Lamovi?
<HTML>ds: já mu nic nevnucuju, to on ho všude zmiňuje :-) Zato už jsem pochopila to s tím nakládáním, tos začal ty s tím tvým "nakladou" :-D</HTML>
já vím, ty jsi to tenkrát s tím "dej si další kafe nebo hůrá na kuťě" myslela asi dobře, ale na sudokopytníky asi kofein nefunguje...
Thalia: styď se! Včera nebo předevčírem jsi mi kolem půlnoci vnucovala kafe! Mým buňkám by to stejně nepomohlo a navíc bych nemohl usnout.
A aby to nebylo úplně OT: má tam pěknou 403 ne? :-))
Lama: když jsi z těch And vyzkoušej guaranu, když to kafe nefunguje...
má, ale 404 by byla lepší...
404 logicky následuje po 403 (v Andách). Třeba se mu tam vylíhne.
Já jsem lama-exot: nic s listím nežeru, dávám přednost strouhance (maso inside)!
tak z masa snad už jen taurin - asi nejlepší v nějakých kapslích ("rudý býk" přijde asi moc draho) ovšem v kombinaci s kofeiem. A guarana, tam se nechroupu listy, je to podobné jako u kávovníku, používají se semena
Taky jsem se dočetl, že je to i afrodisiakum :-)) Asi rozmnožím stádo do místních zeměpisných šířek. Možná bych to snesl, kdyby mi to paňmáma přihňácala do té strouhanky :-)
to je blbost, to je jen reklamní trik...