mail

Mám nové stránky a nechal jsem si aktivovat i mail, ale nevim jak ho vytvořit abych ho vlastne měl.
stránka richart.wz.cz
díky za pomoc
S mailem se toho moc dělat nedá, když to nefunguje v administrace - mail tak asi není boha, který by to zprovoznil.

Mail je tu problém.

Zaregistruj si k nové stránce mail někde, kde to dělají na nějaké lepší úrovni

PS: jedna taková rada jak to prý zprovoznit je nechat si poslat do schránky mail, tak jsem ti ho tam poslal, třeba se to chytne...
> prý zprovoznit je nechat si poslat do schránky mail

To jsem zkusil. Funguje.
Funguje vůbec někomu emailová schránka s přesměrováním?

To první funguje, ale to truhé - tedy přeposlání na uvedenou adresu - ani za boha.

PROČ?

Ví to snad někdo?
Díky
a jaká je moje adresa? mám doménu trakturky.unas.cz , ale zajímá mě co mám přes zavináčem? jak udělám třeba info@trakturky.unas.cz ? jde to? Jak?
<HTML>Před zavináčem můžeš mít cokoliv, nikde není třeba nic nastavovat (na wz máš k dispozici emailový koš). Pokud máš schránku aktivní a někdo ti napíše na info@trakturky.unas.cz, tak ti to dojde. To stejné platí, ať je před zavináčem napsáno cokoliv.</HTML>
Když se chci podívat ne email hodí mi to tuhle hlášku:

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Nevím čím to je
Dobrej... Jak nastavím outlloka na příjem pošty... díky za odpověd na email
<HTML>Na fóru ti nikdo na mail psát nebude. Ptáš se tady a tady taky odpověď dostaneš.
Příště nejprve koukni do podpory nebo použij Hledání.
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#9</HTML>
Tak uz jsem na to prisel, jak dat nazev pred zavinac. Opravdu jsem si napsal mail ze seznamu abc@nazev domeny.wz.cz a ABC se mi vytvorilo a funguje to!
mr.login: žádné ABC se ti nevytvořilo - prostě ať je před zavináčem cokoliv tak vše spadne do jedné schránky, prostě tam jen něco musí být

Já mám ten stejný problém, přesměrování nefunguje a když to změním na aktivní se zasláním kopie na jinou e-mailovou adresu tak nic nepříjde . Co se s tím dá dělat?





Funguje vůbec někomu emailová schránka s přesměrováním?

To první funguje, ale to truhé - tedy přeposlání na uvedenou adresu - ani za boha.

PROČ?

Ví to snad někdo?
Díky
Moje skromné vysvětlení ohledně hostingu webzdarma:
WEBzdarma - poskytuje webový prostor (jakž takž funguje - dá se do něj vrazit reklama)
E-MAILzdarma - tady nikde nenabízejí (a tudíž nefunguje - nedá se do něj vrazit reklama).
Třeba někdo přijde s lepší teorií... :-)
Mám problém, že jsem si založila web stránku s aktivní mailovou schránkou. Bohužel netuším jak místo "cokoliv" zadám to co potřebuju. Když kliknu na odkaz mail, tak mi to hlásí eror 404. Můžete mi někdo poradit co s tím. Díky Jana
Tvůj e-mail může být cokolivpredzavinacem@darkovezbozi.unas.cz - a bude to fungovat. Pokud ti nefunguje schránka - zkus si sama do ní poslat e-mail - pak se rozběhne.
mě přeposílání spíše funguje, ale sem tam něco nepřijde nebo to přijde až po pár dnech - neboli není to rozumně použitelné