Obrázky

Když vložím stránku sem na webzdarma tak se mi tam nikdy nezobrazi obrazky, prestoze kdyz si tu stranku zobrazim v souboru tak tak tam se zobrazí. Prosim pomozte mi! =P =)
<HTML>Máš tam jen index.html, musíš nahrát i ty obrázky. Ale doporučovala bych odstranit nejprve diakritiku, mezery a velká písmena (plus samozřejmě příslušně upravit zdrojový kód v index.html).</HTML>
moc děkuju
Thalia: Určitě máš na mysli odstranění diakritiky z názvů fotek.

Míša: Ještě bych doplnil, že tam máš chybnou znakovou sadu ISO-8859-1, která je určena pro západní Evropu. Pro nás připadají v úvahu znakové sady ISO-8859-2, Windows-1250 nebo UTF-8.

Soubor obrázek6u2.JPG sice může na webu normálně existovat, ale odkaz na něj musí být ve speciálním formátu, kterému je lepší se vyhnout.
Kit: A jak to mám změnit ja to zkousela pres kodovani a dala jsem tam stredoevropskej ale pak mi to neslo...
<HTML>2Kit: jo, to se mi z té věty nějak vytratilo :-)</HTML>
pořád se mi nezobrazuje ten obrazek obrázek6u2.JPG a nevim co s tim jeste prosim poradte (se mnou to je tezky.....=))
musíš ten obrázek přejmenovat tak aby neobsahoval to á a pak ho vložit - musí se prostě jmenovat obrazek6u2 - to o čem psal Kit to nemá cenu v této fázi probírat

PS: ta fotka, co se zobrazuje, tedy, nic moc, chudák holka králíček-zajíček, fotka je také moc veliká - udělej ji fyzicky tak malou jak se ukazuje na stránce

a prozraď nám o to tam vkládá ty obrázky
proc chudak kralicek? to nechapu.....
No podívej se třeba tady:
http://chs-algernon.mysteria.cz/CelebriandoMP.JPG
to je příklad spokojeného mazlíčka, toho tvého chudáka drží nejsíš někdo vzadu za límec a moc do smíchu mu asi není.

A co to tedy je? Na zajíčka to moc nevypadá.
ds: Každý nemá na růžích ustláno :-)
Je to zakrslel králíček a rozhodně si nemyslím, že by se měl špatně!(a tohle příště neříkej, je to od tebe dost hnusný!)
Je to ten v rámečku...=) a mám ji strašně ráda