reklamní lišta

Dobrý den,
omylem jsem zapnul zobrazování reklamní lišty na svém webu jm-studio.wz.cz . Nečetl jsem popisek a myslel jsem, že jde o barevné nastavení reklamy. Prosím tedy o vypnutí zobrazování reklamního proužku.
Také bych se rád zeptal, jestli je možné stylizovat nějakým způsobem AdSense, které je součástí WZ reklamy.

Děkuji, Petr Socha
<HTML>Lišta je vypnutá.

To stylizování by sis představoval jak? Ukaž třeba už konkrétní příklad.</HTML>
Konkrétně asi jako je teď v levém sloupku hnědé AdSense pod obrázkem sauny
jinak za vypnutí lišty díky - akorát na webu se mi zobrazuje stále, ve zdrojáku z FTP jí nevidím, při zobrazení jo - předpokládám, jesilt se vkládá sama dynamicky, tak počkat?
Petr Socha: já ji nevídím, možná tomu pomuže F5, Ctrl F5, nebo Ctrl R - eventuálně vymazání cache

PS: počkat se taky může, jednou k novému načtení jistě dojde
<HTML>Jj, je třeba chvilku počkat.

U banneru si můžeš upravit obrázek http://i.wz.cz/banner/nudle01.gif na požadované pozadí a upravit kód reklamy tak, aby používala tvůj obrázek. Já osobně jiné stylování nezkoušela, protože většinou tam je stejně obrázek (aspoň mi připadne).</HTML>
Dobrý den,

také jsem si omylem zapnul zobrazování reklamní lišty na stránkách zahradnictvikrejcir.unas.cz Prosím o vypnutí. Dále jsem se chtěl zeptat, proč se mi nezobrazuje reklamní baner. V nastavení je zapnut: nahoře.

díky
<HTML>2Radek: máš to vypnuto. Banner se zřejmě nevložil, zkus znovu nahrát index.</HTML>
Díky za proužek, myslíš znovu nahrát přes ftp soubor index.php ?
už to šlape