odstraneni duplicit reklamy

Dobry. den. Odstrante mi prosim reklamy z uvodni strany a z kazde strany fora www.pef-forum.xf.cz . Na titulni strance ji mam dokonce trikrat. Nechte pouze jednu dole prosim. dekuji
<HTML>Ani. na. základě. toho. nemáte. právo. zakládat. duplicitní. témata. Co se týče řešení vašeho problému, je řešen na FAQ (<a href="http://faq.webzdarma.cz">faq.webzdarma.cz</a>). Odstraňte si ji podle návodu tam uvedeného sám. Upřímně řečeno, nemáte absolutně vůbec zač.</HTML>
Nípal:
Sirup ví, ale nedbá, viz:
3. Opakující se dotazy, duplicitní příspěvky - pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra, přidáváte tím akorát moderátorům zbytečnou práci.

sirup:
ale fuj: Dá se tedy říct, že to závysí pouze na Vás.
omlouvam se za duplicitu. Navod jsem cetl ale nevim jak to aplikovat na me forum. Jiz jednou semi stalo ze mi reklama WZ forum nejak rozhodila. Takze neni moznost ze by podpora udelala prime u nich na serveru?
Není!
Ulož si kód reklamy do souboru a pomocí include si ji vlož na to správné místo. Tento problém se tu řeší neustále, forum je toho plné
takze nejak takhle?
include "reklama.html"; a to vlozit do treba header.html?
jo, tak nějak, nastaví se aby se reklama vkládala nahoru na úvodní stránce a jako jméno souboru se uvede ta reklama.html. Pak se pomocí vložení musí zajistit aby byly splněny podnímky zobrazení, buď se upraví kód aby se ukazovala jen na titulní straně nahoře a nebo se vloží do patičky.
Dříve vložené kódy reklamy se musí ze souborů vymazat