Chyba při připojováni k Databázi!

Poslední 2 dny co sem založil blog se v průběhu celého dne skoro co druhou hodinu vypne databáze a tudíž mi nic nefunguje, takže v podstatě je můj blog úplně k ničemu na vašem hostingu, rád bych tedy věděl co se děje, protože mě to začína velice otravovat a zdržovat od práce....
WZ je free hosting a jako takový má nastaveny limity. Pokud je tvůj problém způsoben těmito limity (např. proto, že tvůj blog třeba používá více dotazů je nezbytně nutně potřebné) tak si budeš muset najít něco jiného
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9
V mém případě se daná hláška uvedená na odkazu, který ste mi poslal, nezobrazuje, zobrazuje se tahle "Error establishing a database connection" takže opravdu nevím čím to je, používám Wordpress redakční systém a neměl by dělat problémy.........?
To je hláška Wordpressu, na co vlastně tímto reaguje je potřeba se podívat do zdrojového kódu nebo na nějaké fórum Wordpressu
nikde sem to nenašel, tuto hlášku věem psala instalace WP ale mě proběhla instalace v pořádku jen když se přihlásím tak se to sesype, tak fakt nevím .....
navíc mi nejde se dostat ani přes rozhraní na zprávu databáze přes webzdarma ....
Vzhledem k tomu, že jsem se na stránku před chvílí dostal a o několik minut už jen error - tak to vidím spíše na problém na serveru.
Lama: jasně, že to je chyba na serveru, ale je odchycena WP a tak nevidíme to původní chbyové hlášení - tak jsem to myslel
ds: ale vyznělo to tak, že to dělá WP a že to databáze nezvládá a chyba je ve WP .....

Tento topic bude zbytečný pokud tu někdo nedá jasné stanovisko, kde je chyba, za jak dlouho by mohla být pryč a co proto udělat.....zatím sem se nic nedověděl
Nevyznělo. Pochopil jsem, že je to hláška vytvořená WP. Tady se pomoci moc nedočkáš - je to přece jen fórum. Ledaže by intervenovali moderátoři u admina. Dobrá zpráva je, že ti stránky momentálně opět fungují :-)
Chyba při připojováni k Databázi!

Může to být způsobeno tím, že uživatelské jméno nebo heslo které jste zadali, není správně. Další důvodem může být to, že se WordPress nemůže připojit k databázovému serveru mysql.webzdarma.cz. To může být způsobeno tím, že databázový server není dostupný.

* Jste si jisti, že máte správné uživatelské jméno a heslo?
* Jste si jisti, že jste zadali správné jméno hostitele?
* Jste si jisti, že databázový server běží?
-------------------

Todle se mi zobrazi při zpracovaní 2hé operace, jedno jaké, prostě nestabilní, všechny body mám ale v pořádku, takže fakt nevím a je to furt stejné ....