Reklamní lišta

Dobrý den,

mojí vinou jsem si nechtěně aktivoval na své stránky www.chatakastan.unas.cz proužek s reklamou, ale zvětšený prostor nepotřebuji a chtěl bych proužek odstranit. Vím, že máte napsáno, že se jedná o jednosměrný akt, ale velice prosím o jeho odstranění.
Předem děkuji.
<HTML>Nespamujte nám tady. Jedna žádost bohatě stačí a pracuje se na tom.</HTML>
Díky moc, já jsem jen z toho tak nervozní, to víte já dělám ty stránky pro naši farnost a kdyby to viděl pan farář, tak ten by mi asi dal... Už brblal, že tam jsou ty reklamy dole, musel jsem mu vysvětlit, že to musí být, jinak by to nebylo zdarma.
Jste asi opravdu chudá farnost... Anebo vám vykradli kasičku a nemáte na placený hosting? :-)
Dá se najít i hosting zdarma bez reklam.
<HTML>Je to jasné, ale nejen v křesťanství jsou určitá pravidla (Nepokradeš, Nepožádáš cizí ženu apod.). Tady se dotazy a žádosti píší jen jednou, fórum není tržiště. Moderátoři sledujou fórum poměrně často a správci občas taky, v případě podobných žádostí jim je tlumočím (pokud je zastihnu). O nic se opravdu bát nemusíte, nezapomíná se tu.</HTML>
<HTML>2Miroslav Tomšů: Lištu jsem vypnula, prostor máš tedy opět 200MB.</HTML>
Pán Bůh zaplat!