Zapomenuté heslo a nefunkční email

Zdravím,

kdysi dávno byly vytvořeny stránky studioalena.wz.cz, které jsou v dnešní době nepoužitelné. Stránky jsem kdysi tvořil já (i když bych to radši ani nepřiznával :-D ), ale v průběhu dlouhých let jsem zapomněl heslo a změnil email (z hasak at chello cz na hasakm at gmail com). Starý email už je několik let nefunkční. Nyní se objevila nalehavá potřeba stránky inovovat a bohužel heslo se ztratilo v propadlišti dějin. Dá se nějakým způsobem změnit email na můj současný nebo cokoli jiného, abych měl ke stránkám opět přístup?

Předem velice děkuji za pdpověď!
Vidím to černě. Pokud není funkční e-mail uvedený v administraci, těžko ti někdo pošle přihlašovací údaje na jiný e-mail (neprokážeš, že to je tvůj web). Ale třeba má wz pro tento případ "spec" postup...
tak toho se popravdě taky obávám, no... Pak by bylo lepší ty stránky kompletně zrušit... Ale tak snad se něco vymyslí.

Přinejhorším zkusím nějakej brutal force attack :-D
Dobrý nápad :-)) Máš na to několik let (podle složitosti hesla).
Tak nakonec jsem prohrabal šuplíky a našel starou smlouvu s UPC a přístupové údaje pro chello mail :-) K mému úžasu pořád funguje a poté, co stáhnu 50MB spamů, tak si zažádám o nové heslo... Tím pádem je vše vyřešeno.