zdejší e-mail

jak je to se zdejším e-mailem?

kde je přihlašovací stránka na mail? jak si nastavím různé mail .. např. info@domena.cz .. nikdo to tu neniii .. IC.cz ma mail na wmail.ic.cz .. mate tady taky vubec neco podobneho? :D:D
když zdejší mail je na tom s kvalitou nějak bídně nechtěli byste spolupracovat s Googlem? (http://www.google.com/a/help/intl/cs/index.html) .. Klikni.cz má taky maily přes Google Apps :-)
Asi jsi ještě neobjevil horní řádek na téhle stránce :-)
to by prwní musel fungovat :D:D .. a jak jinak se teda na ten mail dostanu? xD
Přihlásit se asi už umíš - jinak bys tady nepsal... Administrace - Nastavení - E-mail (aktivní schránka) - určitě najdeš.
<HTML>Musíš psát přesmajlíkovaně a se všemi pubertálními gramatickými zlořády? (w místo v, iii místo í...) Jestli čekáš seriozní odpověď, tak se seriozně zeptej.

Já po přihlášení vidím nahoře slova Administrace, <strong>Mail</strong>, Odhlášení, Katalog, Podpora, Fórum, Kontakt a Ovládání zeměkoule (v téhle sekci mám možnost řízení počasí a sesílání kobylek). Tak hned to druhé vede na mail (já tam mám jeho nastavení a přesměrovává se mi na jinou mailovou schránku, jinak by tam měl být asi přehled přijatých mailů). Maily ti je možné posílat na cokoliv_myslim_tim_fakticky_cokoliv@virtualnihospoda.unas.cz</HTML>
ale proč teda nefunguje zdejší webmail? .. a stahovat přes POP3 se maily asi nedaj žéé? .. ja myslel že když se dá zvolit mail cokoliv@virtualnihospoda.unas.cz takže se ke každe schrance da zwolit svoje heslo xD .. mate to nějakě divnéé :D:D
aldik7: nepochybně to bude proto, aby se podobní magoři měli čemu divit
Nípal: nepochybně by WZ prospělo, kdyby nabízené opravdu fungovalo
<HTML>Váhal jsem, zda ta 7 ve tvém nicku je tvoje IQ nebo věk. Teď už mám jasno. Bude pro tebe tedy asi těžké si schránku z WZ přesměrovat někam jinam. Bohužel pro tebe - neumíš požádat o seriozní pomoc seriozním způsobem.</HTML>
<HTML>ds: Já vím, dokonce jsem Thalii schvaloval a doplňoval poměrně dlouhý mail s připomínkami pro správce. Je to asi měsíc. Maily tam zmíněny byly (asi v 30 % textu). Je skutečně na správci a dostatku jeho času, zda se věci pohnou.</HTML>
Nípal:

a nevíš jestli existuje možnost jak si zaregistrovat nový účet, na kterém by bylo možné zprovoznit e-mailovou schránku? Po několika marných pokusech, kdy se objevilo:

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

jsem to vzdal
>> Váhal jsem, zda ta 7 ve tvém nicku je tvoje IQ nebo věk. Teď už mám jasno. Bude pro tebe tedy asi těžké si schránku z WZ přesměrovat někam jinam. Bohužel pro tebe - neumíš požádat o seriozní pomoc seriozním způsobem. <<

co to meleš? xD .. já dotaz položil normálně .. nemůžu za to že váš mail je jaksi divnýý a nefunguje klient na webu .. a ni tu nikde nejsou informace pro stažení mailů přes POP3 nebo IMAP .. takže ticho! :-// .. ehm asi dostanu BAN žé? xD

*
<HTML><i>a ni tu nikde nejsou informace pro stažení mailů přes POP3 nebo IMAP</i><br>
A co tak trochu číst? http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#9

<i>a myslel že když se dá zvolit mail cokoliv@virtualnihospoda.unas.cz takže se ke každe schrance da zwolit svoje heslo</i><br>
Myslel jsi špatně. Nedá.

Máš nastavenu schránku se zasíláním kopií. Jaký máš tedy problém? Hlásí ti to chybu 404? Pak schránka není aktivována a můžeš jí zkusit "pomoci" zasláním emailu třeba na rozjedsekonecne@virtualnihospoda.unas.cz. Pokud to hlásí chybu zmíněnou ds (Warning: imap_open()...), tak holt budeš muset počkat, až to admin spraví. Nechodí ti snad kopie na externí email, ale jen do wz schránky? Mrkni do spamu externího emailu, jestli to není tam. Nevím, jakou odpověď přesně čekáš na "nefunguje to".

Já sama mám nastaveno Přesměrování, které mi funguje - tj. email mi dorazí do seznamovské schránky.</HTML>
a myslel že když se dá zvolit mail cokoliv@virtualnihospoda.unas.cz takže se ke každe schrance da zwolit svoje heslo

Myslel jsi špatně. Nedá.


tak v tom případě nechápu na co je moýné založit více mailů xD .. více mailů se sand zakláda proto aby víc lidí mohlo mít mail na té doméně a né jenom aby vlastník toho webu měl milion e-mailů xD
No - už by bylo načase, abys pochopil, že máš jen jednu e-mailovou schránku. Formát adresy je neco@virtualnihospoda.unas.cz, trebadalsineco@virtualnihospoda.unas.cz nebo necomaloIQ@virtualnihospoda.unas.cz Cokoliv před zavináčem... jak psal už nahoře Nípal - spadne do tzv. doménového koše. Takže počet tvých e-mailových schránek na doméně virtualnihospoda.unas.cz = 1.
E-mail se rzběhne, pokud pošleš mail na info@virtualnihospoda.unas.cz
Aha, jak tak koukám, jestli teda nefunguje pop3, tak asi ptát se na to, jestli můžu přes smtp zkoušet něco odesílat asi taky neni na místě, že? Hmm, já jsem si řikal. A nevíte, kde se dá sehnat doména taky s tohuhle možností, že mám spousty adres@domena.cz abych mohl posílat emaily pokaždé z jiné adresy?
Tuším, že na pipni.cz takovou doménu dostaneš a k tomu hosting zdarma bez povinných reklam.
Nechci se vám motat do debaty ohledně mailů, která mohla být uzavřena po pěti příspěvcích. Jen reaguji na pipni.cz. Byl jsem tam s doménou a utekl jsem hned, jak jsem mohl. Mizerná dostupnost, plný disk, nulový zájem adminů. Ano, byl jsem na free verzi, ale to není omluva. I ta by měla fungovat. Všechny jiné hostingy byly lepší než pipni.cz. Toť moje zkušenost.
Vždycky je lepší za hosting nějakou tu korunu pustit, pokud to webmaster se svou prezentací myslí alespoň trochu vážně.