<strong>Reklamní proužek</strong>

dobry den,
na strance http://artfantasy.wz.cz/ se zobrazuji hned dva banery, je mozne to nejak opravit?
Dobrý den,
můžete se mi prosím někdo podívat na www.msslunicko.unas.cz - proč tam mám tolik reklam - zvoleno mám pouze dole a navíc to mám i ve zvláštním souboru reklama.php...
díky
<HTML>Protože máš nastaveno vkládání Dole do všech souborů. Nastav vkládání nahoře, do Cesty k souboru vyplň reklama.php. Všechny soubory kromě reklama.php pak nahrej znovu, reklama se ti do nich už nevloží. Kód ze souboru reklama.php pak vlož do patičku webu, takže se bude zobrazovat na všech stránkách dole.

Jinak - stačilo použít Hledání, tohle tu bylo nedávno - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=64047&t=64047.</HTML>
Dobrý den, omlouvám se pokud tu už podobný dotaz byl. Nahrála jsem pár stránek a měla zaškrtnutý povinný reklamní baner nahoře na hlavní stránce, ale zasahoval mi do grafiky. Tak jsem změnila nastavení - reklamní baner na všech stránkách dole. Od té doby se mi na původních stránkách zobrazuje nahoře na všech a na nově nahrané stránce vůbec žádný. Šlo by nastavit, aby se mi tedy zobrazoval všude dole? Jsem naprostý amatér, takže prosím o jiné řešení než nastavovat někam do zdroje nějaké cesty a pod.. Moc děkuji. VHprojekce.kvalitne.cz
<HTML>Ano, už tu to bylo snad tisíckrát. Je to tím, že používáš absolutní pozicování. Když se podíváš do zdrojového kódu, reklama je vložena správně na konci. Ale není absolutně pozicovaná, takže se zobrazuje nahoře a navíc je překrytá tvým obsahem. Řešení je vícero. Můžeš přestat používat absolutní pozicování. Taky můžeš naopak absolutně napozicovat i banner tak, aby byl pod obsahem. No a úplně nakonec můžeš zkusit náš redakční systém na www.webzdarma.cz/blog a nebudeš se muset o reklamu starat vůbec.</HTML>
Dobrý den.
Chápu, že pro Vás profíky jsme my amatéři přítěží, ale každý umíme a živíme se něčím jiným. Proto když jsem požádala o radu, ve které by se nevyskytovala pro mě cizí slova "zdrojový kód" nečekala jsem radu typu "napozicuj si to ve zdrojovém kódu".

Takže zkusím to ještě jednou: moc prosím o nastavení zobrazování reklamy všude dole. Jistě je pro Vás mnohem jednodušší někde vepsat nějaké kouzelné slůvko než pro mě začít studovat informatiku. Děkuji.

Zaškrtnutím "reklama všude dole" jsem předpokládala, že o reklamu všude dole se postaráte a tudíž se o ni nebudu muset starat vůbec, jak mi radíte "nestarat se vůbec". Na uvedené adrese se mi nabízí pouze zrušení/založení domény, takže pro mě opět nesrozumitelná rada :-(
Mohu poprosit o zrušení reklamního banneru? Počítám se snížením kapacity pro stránky. Díky

<a href="http://www.novak-michal.wz.cz">Moje stránky</a>
<HTML>vhprojekce - pochop ale, že my jsme se už postarali - reklama je nastavená dole a vložená správně dle nastavení. Takže my už jsme naše "kouzelné slůvko" (tedy kód banneru) vložili na to správné místo (tedy na konec kódu). Ale že je tak ovlivněná tvým ostatním kódem, že se zobrazuje nahoře a pod tvým obsahem, to už my nijak spravit nemůžeme, to už je na tobě. Jistě nečekáš, že budeme upravovat tvůj kód. Studovat informatiku jistě nemusíš, divila by ses, co mám vystudováno a čím se živím já.

Tady to nefunguje tak, že my něco uděláme za tebe (pokud nepoužíváš náš redakční systém). I když jsi jak říkáš amatér, musíš si s tím prostě poradit. Tak to zkusím ještě jinak. Vidím, že stránky tvoříš v editoru. Dokážeš na spodku stránky vytvořit nějaký další blok? Jistě ano, když jsi vytvořila hlavičku, menu a obsah. Tak ještě vytvoř na každé stránce patičku. A do ní zkopíruj kód reklamy. Ten už máš v souborech vložený, takže ho stačí zkopírovat. Tím dosáhneš toho, co jsem já ve svém posledním příspěvku napsala jako "Taky můžeš naopak absolutně napozicovat i banner tak, aby byl pod obsahem. ".

Ad redakční systém - bod 2 je snad srozumitelný "Pro založení / zrušení blogu zadejte adresu:" - prostě tam vepiš adresu svého účtu a pokračuj dál dle instrukcí. Pokud by tě zajímalo dopředu, čeho tím vlastně dosáhneš, vyzkoušej si to na mém účtu - na thalia.czechian.net dole vlevo klikni na admin a vyplň heslo test. Zkus si vytvořit stránku, měnit vzhled atd. V tomto případě není třeba se o reklamu starat, jen se nastaví, zda se má zobrazovat nahoře či vedle stránky.


Michal Novák - nastavila jsem ti variantu "pouze lišta" a prostor 300 MB. Banner tedy můžeš smazat.</HTML>
dobrý deň
prosil by som o odstránenie vrchného banneru (lišty, ktorá dávia viac priestoru)... www.heskophoto.xf.cz
a ešte by som mal otázku, prečo mi hlavný reklamný banner zobrazuje na všetkých podstránkach keď ho mám na vrchu? bude to tým, že ju mám v PHP?
ďakujem
<HTML>Martin: vypnuto. Banner je nahoře proto, že v podstatě stále zobrazuješ index.php, kde je vložen banner nahoře. Přesuň ten kód dolů. Nebo ho můžeš dát do souboru reklama.php a tento includovat tak, aby se zobrazoval na každé straně dole.</HTML>
Dobrý den, abych předešel případným problémům, prosím o vložení reklamního banneru na stránku naveseli.unas.cz - úvodní stranu. Pod stránku s textem, někam dolu. Děkuji
<HTML>Banner máš vložený v indexu, tak si ho na stránky dolů překopíruj (pokud ho chceš dole, tak se musí zobrazovat dole na VŠECH stránkách). A odstraň to přesměrování stránky s bannerem, nebo o účet přijdeš.</HTML>
dobrý den,

Prosím o odobratie reklamnej lišty z hubacjan.euweb.cz
Aka kapacita mi ostáva ? Ďakujem
Dobrý den,
mám tyto stránky: http://www.1001noc.wz.cz/Tisic_a_jedna_noc/Uvod/Uvod.html

Reklamní proužek jsem chtěla dole, ale ne že si mi bude ukazovat u všeho, co vložím (jak je vidět například u loginu na facebook, u reklamy, u ankety, u počitadla, u odkazu na toplist atd...) vypadá to teď naprosto příšerně! Navíc se mi zobrazuje i reklamní proužek nahoře, který jsem nechtěla! Já vím že index je přesměrovanej na další stránku, le z toho důvodu jsem chtěla reklamu dole (klidně na všech stránkách), ale vážne ne tímto způsobem. A ještě s reklamním proužkem, který jsem si nenastavila. Mohu s tím něco dělat? Můžete mi, prosím, pomoci? Nějakou "cestu k relativnímu souboru" nastavit neumím.
<HTML>johana - takže přeci jen víš, že porušuješ podmínky? Lištu jsem ti zase vypla, ale banner na všech stránkách dole opravdu nevidím (jen sporadicky sem tam na některé)! A přesměrování na stránce s bannerem NESMÍ být, takže buď to přesměrování indexu dej pryč nebo z té stránky ten banner smaž. Ale prostě stránku, kde je banner, nelze automaticky přesměrovat. Jinak tu lištu budu muset zase zapnout. A co týče toho, že máš banner tam, kde nechceš - tak ho odtam prostě smaž. Podle nastavení se ti má vkládat jen na index.</HTML>
<HTML>Vlasta - na hubacjan.euweb.cz jsem lištu vypla, kapacita je nyní 200 MB.</HTML>
Thalia: Ok, ale když se index přesměrovává, tak to přece není porušení, když budu mít baner na všech dolních stránkách, ne? Proto ta možnost je, mít na ho na všech stránkách dole, když úvodní se nerovná hlavní (například slouží jen pro vstup nebo přesměrovávání)? Nebo je jakýkoliv přesměrovávání zakázáno? Ručně jsem bannery od webzdarma nikam nezadávala.
<HTML>Přesměrovávat to z indexu můžeš, ale nesmí na té přesměrovávané stránce (tedy indexu) být banner. Odporuje to pravidlům reklamního systému adsense a proto je to i v pravidlech wz - stránka s bannerem nesmí být automaticky přesměrována. Takže z indexu ho smaž a na ostatních ho měj dole.</HTML>
Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na kite.borec.cz
Nastaveno omylem. Děkuji
<HTML>Matne - vypnuto.</HTML>
Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na actk.wz.cz
Špatně spolupracuje s Wordpressem.
Děkuji
<HTML>actk.wz.cz - jediný, ale opravdu jediný rozumný důvod, proč to tu dneska čtu už podruhé?</HTML>
Dobrý den, mohl bych poprosit o odstranění reklamního proužku na silesiasnakes.cz? Děkuji, Radim.
Dobrý den,
prosim o vypnutie reklamného pruhu na darkdivision.wz.cz
Chyba mojej nepozornosti. Klik omylom.
Ďakujem
<HTML>silesiasnakes.wz.cz - lištu nemáš zapnutou takže není co odstraňovat. A jestli myslíš odstranění banneru, tak to nejde, nějakou reklamu tam mít přece musíš.

Brusta - vypnuto.</HTML>