aktivacia e-mailu na webzdarma.cz

Ahoj Cesko ! Som Slovak a mam Vas rad stale lutujem ze sme sa rozdelili a napadlo ma ked kopec ludi pisalo ze nefunguje E-mail na tomto www.webzdarma.cz ze napisem co sa stalo mne! tiez mi nefungovala postova schranka ale dostal som taky napad v podpore bolo uvadzane e-mail ako @tiger.nazory.cz moja www je www.tiger.nazory.cz a tak som si skusil vymysliet nazov e-mailu mojho george@tiger.nazory takze som doplnil len george a poslal som z mojej postovej schranky co mam na seznam.cz a ono to normalne slo poslat a ked som opat vosiel do mojho konta na www.webzdarma.cz a skusil otvorit e-mail postovu schranku ono Vam to naskocilo normalne ja som to doteraz skusal zo 100 krat a nic neslo a po tomto popisanom mojom napade to normalne funguje. Takze ked mate konto napriklad xy.webzdarma.cz tak si skuste sami z ineho konta alebo poziadajte priatelov dajte si pred xy.webzdarma.cz napriklad jozef@xy.webzdarma.cz a treba poslat e-mail a takto sa to vlastne aktivuje.Prisaiel som na to fakt nahodou.zdravim cesko a zvlast Moravu budisov nad budisovkou juraj george
george@tiger.nazory.cz ak mate niekto front page alebo encyklopediu diderot poslite mi na dobierku za nejaku rozumnu cenu na adresu juraj staron pavcina lehota hate 124 03101 liptovsky mikulas slovensko
Zase úplná náhoda to nebyla. Postup zprovoznění e-mailu jsem tady už několikrát obdobně popisoval. Uživatelé však diskuse nečtou (nečtou ani FAQ - http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4 ) a hned pokládají dotazy, proč jim ten mail nefunguje.
<HTML>Blahopřejeme vám k objevení Ameriky pane... ale... Kolumbus - teď, teď tady byl!</HTML>
Prepáčte prosím ! Ja som chcel len úprimne pomôcť !
Sľubujem ,že už nikdy nič nenapíšem ! Dúfam ,že budete spokojnejší !
Juraj Staroň
Pavčina Lehota Hate 124
03101 Liptovský Mikuláš