Problem s prihlasenim...

Ahoj.
Jsem novej a zrovna se ucim PHP no a kdyz se prihlasim na webzdarma pak najedu do nastaveni a tam kliknu na to PHP chce to po me jmeno a heslo a ja nevim co mam zadat. Prosim poradte myslim ze je to nejake PHP editor primo na strankach ale nemuzu se prihlasit. No a to ze mi nejde e-mail a kdyz na nej chcu kliknou hodi mi to nejakou chybu to snad ani rikat nebudu pisou to tady vsichni jak sem koukal...
<HTML>Myslíte PHPmyAdmin? To je správce databáze MySQL. Abyste mohl databázi MySQL používat, musíte si ji aktivovat (a pak budete znát i přihlašovací údaje k ní). Samotné PHP však MySQL nevyžaduje. Editor na PHP je i obyčejný poznámkový blok, když na to přijde. A příště raději nemyslete a nejdřív si hledejte informace sám.</HTML>
<HTML><i>hodi mi to nejakou chybu</i><br>
Vyskytují se dvě různé chyby, takže "nějakou chybu" nestačí. Zkus si poslat mejla na adresu ahoj@banehoweb.kvalitne.cz.</HTML>
Mail uz jede dik za pomoc a s tim PHP se omlouvam zacinam. Ja vim ze je to blba vymluva ale na foru sem o tom nic nenasel tak sem rikal ze za zeptani nic nedam...