FTP-funguje jen jednosměrně, nelze vložit data

Mám problém s nahráváním dat na web (svet-literatury.wz.cz). Když se přihlásím buď přes rozhraní webzdarma nebo FTP (TotalCommander), tak vidím data, můžu cokoli smazat, ale nelze tam nic nového vložit (prostor tam je, počet souborů jsem snížila vymazáním). Rozhraní se chová jako kdyby se uložení provedlo, ale není to tam a commander hlásí "přenos selhal". Opačně to ale jde, z webu si cokoli zkopíruju na disk a je to OK, stejně tak můžu na webu mazat. Setkali jste se někdo s tím? Nevíte, kde by mohla být chyba? Ještě pro doplnění... nastavením commandera to není, mám i jiné weby na webzdarma a tak je vše OK. Díky za jakoukoli pomoc.
Jiné weby = jiné nastavení Total Commandera, ne?
Zkoušela jsi passive mod? Možná je chybka na wz - do toho vidí jen admini nebo moderátoři.
Passive mod jsem taky zkoušela a vše je stejné...
Zkoušela jsem ted i FTP commander a taky nic...
<HTML>No, nebyla bych si tak jistá, že tam je ještě nějaký prostor. Máš variantu 200MB prostoru, ale když kouknu na využití prostoru:

<code>
du -sh /8p/wz.cz/s/svet-literatury/
437M /8p/wz.cz/s/svet-literatury
</code>

Nejvíc zabírá adresář fotky - 433M.
Můžeš si navýšit prostor na 500MB, když si v nastavení reklamy zapneš zobrazování také reklamní lišty (barvu lze zvolit vlastní), t.j. budeš mít banner i lištu a prostor 500MB.</HTML>