Fatal error: Cannot instantiate non-existent class

Dobrý den všem, prosím Vás o pomoc a radu.

Ukazuje se mi tato hláška:
Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: main in

ve chvíli, kdy dojde v tomto kodu:
<?php
include "./functions.php";
$start = new Main();
?>

k tomuto příkazu: $start = new Main();

Jedná se o fotogalerii, tedy programovy kod, který čte soubory v adresářích(fotky) a pote je predstavi uzivateli....

Prosím Vás o radu...funguje to všude jinde, na placenem hostingu, na localhostu, na konkurencnim webovem prostoru zdarma, jen tady ne a protoze nedam na webzdarma.cz dopustit, chtel bych problem vyresit a prosim Vás o radu.

Děkuji
Hláška říká své. Třída Main neexistuje.
Pokud se má nacházet v souboru functions.php, pak bych ověřil jeho existenci a správnost cesty.
Jednoduše nastavit include tak, aby směřoval k tomu souboru.
Ve functions.php je toto:

<?php
function __autoload($class){
require_once("./".$class."_class.php");
}
function fileToString($fileName){
$file = file_get_contents("./".$fileName);
return $file;
}
?>


Ale neřekl bych, že problém bude v tomto, protože jakmile tu samou strukturu, ty samé soubory nahraju na placený hosting nebo konkurenční zdarma hosting, vše funguje bezvadně...pouze zde to vypisuje Cannot instantiate.....

Není to narážka na WZ, se službami jsem nejen já, ale další lidé , které znám spokojeni, jen toto mi teď nefunguje...je to nějakým nastavením?
<HTML>Zapomínáte volat funkci __autoload(), tím to bude. Pro PHP na WZ je to funkce jako každá jiná - má-li se provést, musí se zavolat.

Ano, pro verzi 5 je to možná něco spešl a při neexistující třídě Main zavolá __autoload("Main") a zkusí instanciovat třídu Main znova. Tento způsob řešení je dle mého názoru značně nespolehlivý a pitomý - programátor by měl vědět, co inkludovat, když používá příslušnou třídu. Ale což, PHP je verze od verze plné čím dál více různých nesmyslů. Tady je však zatím verze 4, verze 5 se stále testuje.</HTML>
Aha, aha...přesto se laicky zeptám, ....mohu něco udělat se stávajícím kódem...přidat _autoload, aby to fungovalo tak jak to je = Jak mám případně autoload přidat, tedy...jak přesně příkaz autoload napsat?

Nebo program nepůjde ve stávající provedení?

Děkuji moc
<HTML>Před $start = ... dejte:

<code>__autoload("Main");</code></HTML>
Především Vám děkuji za pomoc i v tento předvánoční čas...

Nyní to tedy vypadá takto:
<?php
include "./functions.php";
// řídicí modul
__autoload("Main");
$start = new Main();
?>


Vyhodilo to tuto hlášku:

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' Main_class.php on line 8
což je řádek s tímto příkazem: public function __construct()

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: main index.php on line 6
a u tohoto tento: $start = new Main();

Pro mne to vypadá beznadějně...
Prosím o pomoc, pokut to je možné,
děkuji Vám
<HTML>Jo, to jsou ty rozdíly mezi PHP 4 a PHP 5. PHP 4 nezná slovo public (řešením je dát jej pryč, podobně na tom bude slovo private), dále funkci __construct nepozná jako konstruktor (musíte funkci přejmenovat tak, aby se jmenovala stejně jako třída, tedy Main). Jasně, ten přepis není úplně banálně jednoduchý, ale dá se.</HTML>