Doména 1 a 2 řádu

Dobrý den,
Plánujete v blízké budoucnosti (1-5 měsíců) zavést domény prvního a druhého řádu?
Děkuji Ševčík.
Však je mají.

Ač to možná tak nevypadá, koupit doménu u webhostingu je výhodnější a také určitě technicky jednoduší. Co když mám zájem doménu 1 řádu?

PS reakce na pana Kita
Tak na to zapomeňte. Nebo co myslíte pod pojmem doména prvního řádu?

Domény 1. úrovně jsou generické nebo geografické domény. Tedy koncovky na konci adresy - .cz, .com, .eu apod. Vlastní doména na této úrovni není možná.

Domény 2. úrovně jsou již běžně dostupné a jsou součásti placených hostingů. Příklad xxxx.cz

Domény 3. úrovně jsou pro změnu dostupné freehostingových služeb. Příklad xxxx.wz.cz

V případě WZ. Domény 2. úrovně nejsou teď dostupné, ale plánuji se. Jestli to bude do 5 měsíců, to nemohu s jistotou říct. Zatím je klasický placený hosting na anoweb.cz
Dobrý den,
omlouvám se za asi nepřesnou formulaci. Mám na mysli tohle:

www.sevcik.cz

www.sevcik.eu

Protože jsem u vás dlouho a nadmíru spokojem, chtěl jsem vědět je-li ta možnost v dohledné budoucnosti.

S úctou Ševčík
29.3.2008 jsem dostal tento e-mail, který se týkal toho poptávaného:

Vážený uživateli serveru WebZdarma.cz,
rádi bychom Vás informovali o novinkách a připravovaných akcích na našem serveru.

První výraznou změnou je navýšení prostoru webu pro nové i stávající uživatele:
- weby pouze s reklamním bannerem 200 MB
- weby pouze s reklamní lištou 300 MB
- weby s bannerem i lištou 500 MB

Dále se zvyšuje prostor pro e-mailovou schránku na 50 MB a pro MySQL databázi na 20 MB.

A na co se můžete těšit v blízké budoucnosti?

Ze služeb je to hlavně:
- zavedení (volitelné) placené verze serveru s pracovním názvem WZ Plus, kde se mimo jiné dočkáte domén II. řádu bez reklam, další výrazné navýšení prostoru, e-mailových schránek, zálohování, garanci dostupnosti a také větší rychlosti serverů...
- nový příjemnější správce souborů
- šablony pro jednodušší tvorbu webů
- nový přehlednější design webu WebZdarma.cz

Doufáme, že jsme Vás těmito novinkami potěšili a že nám i nadále zachováte věrnost.

S přáním krásného dne,
tým WebZdarma.cz


takže časový rozměr je: od 29.3.2008 v blízké budoucnosti...
Kromě projektu "Webzdarma.cz" ti samí ještě provozuji anoweb.cz, což je placený hostig, kde lze domény druhého řádu hostovat