Samovolne smazani domeny

Dobry den,
Chtel by jsem se zeptat, proc byla moje domena gbtravian.unas.cz i s daty smazana?
Dekuji.
<HTML>Nic není samovolné...
Google mi nenašel žádný odkaz na stránku umístěnou na uvedeném webu. Zato mi našel spoustu odkazů na download souborů z tohoto webu. Že by skladiště? Co jsi tam měl?</HTML>
Byly tam graficke balicky pro hru travian, ktere uzivaly 100-vky uzivatelu. Bylo to takove "skladiste".
<HTML>No tak tam už holt nejsou. Skladiště nejsou na webzdarma.cz povolená, je to napsáno v podmínkách, se kterými jsi souhlasil při registraci.</HTML>
Zapomel jsem dodat, ze tu grafiku uzivatele nahravaji primo online, takze ted to nikomu nefunguje.
No jo, to obyčejně smazané weby dělají...
Hm, mam tedy jeste par otazek, jestli muzu jeste otravovat. Je mozne si tu domenu registrovat znova?
Muzu vedet jaka je definice skladiste?
Pokud tam bude index.html, propagujici treba grilovana kurata, tak je vse v poradku?
Omlouvam se, ale nevim kde jinde bych mel odpovedi hledat.
to Lama: delaji co... ?
Proč tam nechceš dát index.html propagující Travian včetně odkazů na příslušné grafické balíčky?
Jo to udelam (omlouvam se, ze jsem to tak neudelal driv. Je to moje chyba), ale zajimalo me vymezeni terminu "skladiste".
<HTML><a href="http://www.webzdarma.cz/podminky.html">Podmínky:</a><br>
<em>Je zakázáno: využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci</em><br>

Jak jsem se koukala, registrace je znovu možná.

<em>Pokud tam bude index.html, propagujici treba grilovana kurata, tak je vse v poradku?</em><br>
Ne, viz citace z podmínek. Když tam budeš mít index o kuřatech a sto souborů ke stažení ke hře Travian, tak to pořád bude skladiště.</HTML>
<HTML>A navíc - nemuselo to nutně být smazáno jako skladiště, důvodem mohlo být i nezobrazování <strong>povinné</strong> reklamy. Takže když tam budeš mít index o Travianu s odkazy na grafické balíčky a budeš zobrazovat reklamu, tak ti imho další smazání nehrozí.</HTML>
... s tou reklamou mi to bylo jasne, s tim skladiste uz tak moc ne.
Dekuju moc.
Takze jako to se zkousi jestli Google najde neci web a kdyz ne, tak to proste smazou? To je dobry no..
<HTML>2Jan: ale to přece nikdo neřekl. Já sama mám web, který gůgl nenajde a nikdo mi ho mazat nebude. Ale když už je ten web smazaný, tak jak jinak mám podle tebe zjistit, co na tom webu vlastně bylo? Navíc gůgl mi ten jeho web přece našel. Akorát mi nezobrazil žádné odkazy na nějaké konkrétní stránky, jen odkazy na soubory. Z toho se dalo usoudit, že pravděpodobně půjde o skladiště.
A kromě toho, wz má jiné a jednodušší způsoby, jak odhalit skladiště, než gůglení.</HTML>
Jan: Děláš nějak moc ukvapené a chybné závěry. Pavel se sám přiznal, že to provozoval jako skladiště a to je v rozporu s pravidly WZ.

Přečti si příspěvek z 18. 01. 2009 21:35
Jasně! Co se má co přiznávat! :-)))
To, že se přiznal, jen dokreslilo fakt, že doména byla předtím po zásluze smazána (i bez jeho přiznání). Takto se to jen jasně vysvětlilo.