Nepříjemné automatické odhlašování

Ahoj moderátoři,

možná se vám už někdy stalo, že jste psali nějaký delší příspěvek a než jste ho dopsali, systém vás odhlásil. Mně se to stává, když si během psaní příspěvku ještě nějaké informace ověřuji a trvá to delší dobu.

Naposledy před pár minutami. Když jsem měl příspěvek dopsaný, klikl jsem na "Odeslat" a najednou na mne tupě zíral jen přihlašovací dialog. Zkusil jsem "Zpět", ale to, co jsem pracně sepisoval, je nenávratně pryč. Podruhé to už psát nebudu. Dalo by se s tím automatickým odhlašováním něco udělat? Nebo alespoň nějakým způsobem zachovat ten příspěvek?
Kit: to je už otřepané téma, kontaktuj uzivatele peta a můžete uzavřít koalici...
<HTML>Už se tu několikrát diskutovalo. Moje rada - používej Operu a při samovolném odhlášení se vrať zpět.</HTML>
Jestli je to otřepané téma, tak jsem si ho nevšiml. Asi proto, že všechny příspěvky nečtu. Dobrá, nějak se zařídím.
<HTML>Hele to už tu dlouho nebylo :-D Našla jsem ale akorát <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=54363&t=54309" style="text-decoration:underline">toto vlákno</a>.
Taky mě to kdysi několikrát pěkně naštvalo, ale rychle jsem se naučila CTRL+C před odesláním delší čas sepisovaného příspěvku :-) (dělám to i jinde a už se mi to kolikrát vyplatilo). A v práci to mám díky Opeře úplně bez problémů.</HTML>
Thalia: jestli to nebude tím, že tomu petovi mažeš ty jeho příspěvky, jak si pořád stěžuje... :-)(