Zlobi FTP

Potreboval bych radu co mam delat. Pred tremy dny jsem pri renovaci svych stranek smazal vsechny soubory a pote jsem tam chtel nahrat nove. Povedlo se my tam hodit pouze index.html a od te doby se tam nemohu dostat. v prohlizeci se sice index zobrazi, ale prez FTP klienta ani prez webove rozhrani na techto strankach se tam nemohu dostat. a kdyz se tam prece jenom dostanu tak to hlasi: Adresar je prazdny (vzhledem k tomu ze index.html tam urcite musi byt my to pripada divne). Dekuji predem za odpoved
Index tam, soudím podle věty: "Zavítaly jste na mé stránky věnované především elektronice. ", která na mě vybafla, moc se přimlouvám o to aby byly vítány i osoby mužské a životné, nejjlépe aby byli vítáni všichni

Rozhodně by v tomto připadě prospělo zveřejnění FTP logu - podobný připad jako v sousedním vláknu
Zjistil jsem ze ac spravce na techto strankach hlasi ze adresar je prazdny tak tam nahravat po slepu lze tak jsem si zakozil jinou domenu a tuto zatim vyuziju pouze jako rozcestnik (doufam ze to je povolene). Jen doufam ze se to podari co nejdrive zpravyt, nebot to nepovazuji za idealni reseni. Jinak FileZilla vzdycky skonci hlaskamy typu nepodarilo se zyskat vypis slozky, ci Cacovy limyt vyprsel. gFTP se chova stejne a GnomeComander taktez. Jinak prez toho zpravce souboru trna nahrani maleho html asi ctvrt hodiny
Stav: Zjišťuji IP adresu www.sharksoft.wz.cz
Stav: Připojuji se k 88.86.113.143:21...
Stav: Spojení navázáno, čekám na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 ftp server ready
Příkaz: USER sharksoft.wz.cz
Odpověď: 331 Password required for sharksoft.wz.cz.
Příkaz: PASS *
Odpověď: 230 Last login on 2009-03-03 11:03:10 from 88.86.113.155.
Příkaz: SYST
Odpověď: 215 UNIX Type: L8
Příkaz: FEAT
Odpověď: 211-Features:
Odpověď: MDTM
Odpověď: REST STREAM
Odpověď: SIZE
Odpověď: AUTH TLS
Odpověď: PBSZ
Odpověď: PROT
Odpověď: 211 End
Stav: Připojen
Stav: Přijímám výpis složky...
Příkaz: PWD
Odpověď: 257 "/" is current directory.
Příkaz: TYPE I
Odpověď: 200 Type set to I
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (88,86,113,143,161,94).
Příkaz: LIST
Odpověď: 150 Opening ASCII mode data connection for file list
Chyba: Spojení překročilo časový limit
Chyba: Nemohu získat výpis složky
Jinak Czestyna byl vzdicki moje konycka ;-)
Jo to máš koníčka opravdu k pochlubení.

Co zkusit zadat hostname místo: www.sharksoft.wz.cz
jen sharksoft.wz.cz

Nepomohlo by to?
bohuzel tudy take cesta nevede :-( (vyzkouseno a beze zmeny)
Chvála bohu... Přece nechceš šířit svoji "češtinu" i mezi venkovský lid.
1) Zkusit vypnout pasivní mod. Někdy se stává i opak, že při zapnutém nefunguje a při vypnutém funguje.

2) Zkontrolovat firewall. Ono nestačí povolit jen port 21, ale i port 20.
Bohuzel to take nepomaha. Mimochodem se sistemem jsem nic nemnenil takze si typnu ze problam mebude ani na strane FTP klienta ani sistemu sameho. Jinak na www.sharksoft.hu.cz mi jede ftp klient najednicku.
Tak to je smůla, to tě asi nemá WZ rád...
:-(
Cez total comamander šlo pekne aktualizovať stránku. No nejako sa to pokazilo. Neviem kde sa prepína do pasivného módu. Pomôže niekto?
joj tupá hlava už viem. Prepáčte.
Dík
Ahoj lidi. Mam podobny problem. FTP klient zacne na server neco uploadovat a po chvili skonci. Zkousel jsem i prepnout v totalcomandru aktiv, pasiv a nic. Zkousel jsem i vice manageru a vysledek je porad stejnej. Dokonce jsem to uz zkousel kopirovat pres linux a stale nic. Uz jsem docela bezradnej.
Tomas: A cokoli jiného jde? Jako stahovat, přejmenovat a tak? Podle charakteru problému to může být i překročení kapacity. Viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27
čau, nevíš náhodou jak se to nastavuje v takovým starým KErio PErsonal Firewallu?

Mám stejnej problém, jako zakladatel vlákna snažíse to připojit a Total Commanderu to napíše "časový limi spojení vypršel"
myslím povolení portů 20 a 21 :)
Jo vsecko ostatni funguje bez problemu. Dokavad to jede tak je to v pohode, ale najednou se objevi hlaska o prekroceni casoveho limitu a tim to hasne. Zkousel jsem to i uploadnout na jiny hosting a tam to slo v pohode. Na mem prostoru nemam jeste nic nahranyho, jen index.html s jednim textem, takze to je divny, ze by to nebral kvuli mistu. Kdyztak jeste zkusit to Kerio, ale to nevim jak nastavit, takze take pockam na nejakou radu :-)
Přenos na FTP je hrozný, nejhorší FTP co asi existuje, zaregistroval jsem se jinde, tady něco nahrát je zázrak.
TC, FXP nic, vše tak na infarkt.
Mně FTP (používám ho skoro denně) funguje bez větších potíží, i když se občas musím připojit opakovaně. Jsem tady už několik let, infarkty mi to však nezpůsobuje. Asi mám zázračné připojení.
FTP mi tady taky bezproblémově běhá roky. Takže já to za zázrak nepovažuji. :-)
mne zacalo asi pred mesiacom robit FTP problemy, a nejde este stale. dlho sa pripaja a nakoniec zobrazi len prazdnu zlozku(kde by mali byt stranky) a neda sa nic presuvat . na szm mi funguje uplne v pohode .
Zkus zapnout pasivní režim FTP.
juu uz to funguje .. sak som to zapinal, nwm preco to bolo vypnute, no ale hlavne ze to ide, dakujem..