Velikost databáze

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti navýšení velikosti databáze? 20MB asi nebude dlouho stačit.
<HTML>To se nedivím, když jenom indexy zabírají skoro polovinu momentálně obsazeného prostoru :-) Až to bude potřeba, tak se opět ozvi na podporu, já se to pokusím u admina podpořit.</HTML>
Diky, tak az budem na 15MB, tak se ozvu. :)
Tak a je to tady, 15 mega v čudu, docela brzo, že? :( Nemáme se možná raději podívat po nějakém vhodnějším hostingu?
Shlédl jsem film... Já bych se spíše sháněl po jiném námětu na web. Ber to jako kritiku filmu. :-)
Ups 16MB, poradte prosim co delat?
<HTML>Vidím, že počet článků roste kosmickou rychlostí :-) Ok, já se zeptám admina, co by se s tím dalo dělat.</HTML>
Souhlasím určitě bude výborný když to půjde nějak rozšířit budu taky potřebovat :-)
Alastor_Kopal: A k čemu? Podle nestovice.xf.cz tam toho na zaplnění databáze moc není.
Mimoto rozšíření databáze je pouze výjimka pro zajímavé projekty, které posoudí admin. U tebe by to neprošlo.
<HTML>Jak řekl Tomík, na nestovice.xf.cz není co rozšiřovat. Stránka mě tolik nezaujala a co je hlavní, db zatím zabírá 13 kb, tak jaképak navyšování...</HTML>
<HTML>2TatkaSmoula: takže velikost db nemusíš už nijak hlídat. Kdyby se náhodou stalo, že to zahlásí chybu, tak se ozvi. Ale nemělo by.</HTML>
Tisicere diky za vsechny fanousky Twilight.
Alastor_Kopal: A k čemu? Podle nestovice.xf.cz tam toho na zaplnění databáze moc není.
Mimoto rozšíření databáze je pouze výjimka pro zajímavé projekty, které posoudí admin. U tebe by to neprošlo.

tu větší databázi budu potřebovat u jiného projektu :-)
<HTML>2Alastor_Kopal: tak se ozvi, až bude dvacítka na dohled. Uvidíme, zda se to ukáže jako navýšeníhodný projekt.</HTML>
Dobrý den,
rád bych také požádal o navýšení velikosti databáze.
Sice se ještě 20MB neblížím, ale databáze se plní rychleji, než jsem čekal.

Předem děkuji
W.
<HTML>Werty: ještě je podle mě docela brzo něco navyšovat (zabráno něco přes 6 MB), platí tedy to co už jsem jednou řekla - ozvi se až budeš na dohled 20 MB.</HTML>