Zrušená doména?

Nefungují mi zsstitinafoto3.wz.cz a zsstitinafoto2.wz.cz. Jak je to možné? Žádný informační mail mi nepřišel, ta první adresa je aktivní teprve týden a už to nejde. Nemohu se připojit ani přes ftp. Děkuji za odpověď
http://www.webzdarma.cz/podminky.html

Je zakázáno:
- využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
- využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
- spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru
máme stránky zsstitina.wz.cz a ve fotogalerii jsou právě odkazy na tyto další stránky. To také nemůže být?
<HTML>Ne také, ale právě to nemůže být. Divím se, že admin nesmazal i zsstitinafoto1.wz.cz a zsstitinafoto.wz.cz. Proč tolik účtů? Na zsstitina.wz.cz máte obsazeno 51M z 200MB, stejně tak na zsstitinafoto1.wz.cz (37MB) a zsstitinafoto.wz.cz (52MB). Přitom můžete mít na jednom účtu (při zapnuté reklamní liště) až 500MB prostoru.</HTML>
Pochopila jste podstatu podmínky? Tedy to, co jsem napsal?

Nevím co všechno bylo na těch smazaných webech. Takže to vezmu podle toho, co teď vidím.
Na stránkách zsstitina.wz.cz ve fotogalerii odkazujete na výše uvedené adresy. Už z podstaty, že názvy adres jsou si dosti podobné, jde o porušení spojování více webů za účelem obcházení poskytnutého prostoru. A jelikož obsahem těchto webu jsou asi fotky, pak to lze klasifikovat i jako úložiště pro soubory, které je taktéž zakázáno.

Prostě jednoduše. Udělala jste si web zsstitina.wz.cz. Poté jste zjistila, že prostor na něm poskytnutý už jaksi nestačí, tak jste si založila nový web (zsstitinafoto2.wz.cz), kde jste nahrála další fotky a na tyto fotky jste odkazovala z prvního webu. Totéž jste provedla i u třetího webu (zsstitinafoto3.wz.cz).
Tyto praktiky, které jste provedla, jsou na WZ právě zakázány. Porušením takovýchto podmínek je podmíněno smazáním webu a to i bez předchozího upozornění.
Už to chápu. Když jsem před dvěma lety stránky dělala, byla tam kapacita jen 50 MB, což nestačilo, tak jsem je rozšířila přesně tím způsobem, co popisujete. Měla jsem problém s rozšířením na těch 500 MB, tak jsem to vyřešila jinak.
<HTML>Jaký problém byl s tím rozšířením?</HTML>
Jsem samouk, s bídou jsem vytvořila ve FrontPage stránky a dostat tam ty odkazy je pro mě malý zázrak
<HTML>To tě neomlouvá. Dodržovat pravidla musí každý.</HTML>
<HTML>Pořád nevím, v čem je problém rozšířit si prostor na 500MB. Stačí přeci v nastavení reklamy zapnout zobrazování také reklamní lišty.

A když už jsme u té reklamy, tak není možné mít banner jen na hlavní stránce dole. Buď ho na té hlavní straně přesuň nahoru, nebo ho umísti dolů, ale na všechny stránky. Jinak se ti tam začne zobrazovat již zmíněná reklamní lišta, ovšem bez navýšení prostoru.</HTML>
No ono možná ani není divné, že je potřeba tolik místa. Když se člověk podívá např. na stránku:
http://zsstitina.wz.cz/Nasetridy.htm
tak je tam uveřejněno několik fotografií:

27.03.2009 11:08 2˙394˙403 fototridy2008 (1).jpg
27.03.2009 11:10 2˙353˙343 fototridy2008 (2).jpg
27.03.2009 11:11 2˙371˙204 fototridy2008 (3).jpg
27.03.2009 11:11 2˙398˙073 fototridy2008 (4).jpg
27.03.2009 11:12 2˙233˙974 fototridy2008 (5).jpg
27.03.2009 11:13 2˙249˙832 fototridy2008 (6).jpg
27.03.2009 11:14 2˙206˙479 fototridy2008 (7).jpg
27.03.2009 11:15 2˙249˙002 fototridy2008 (8).jpg
27.03.2009 11:15 2˙147˙425 fototridy2008 (9).jpg
27.03.2009 11:16 2˙789˙594 fototridy2008.jpg

tj., celkem 22 845 kB - to je z hlediska konstrukce webové stránky šílenost.
A to taková, že vyjadřovací rozsah tohoto fóra nedostačuje...
Nabízím pro inspiraci ukázku na :
http://ds.mysteria.cz/fototridy2008o.jpg
je to originální fotka zmenšená tak aby byla velká tak jak uvedena na stránce a poněkud zoptimalizovaná - má 88,29 kb, což je 88/2724, což je , hrubým odhadem, 3,5% originálu - tedy možnost ja stávající prostor uložit cca 30x více obrázků než při současném režimu ukládání.
Zmenšení o optimaliza se dá udělat v téměř každém, trochu lepším, prohlížeči obrázků, např. v IrfanView, které je zadarmo

PS: na stránce jako je ta zmíněná by neměly být přímo uvedené velké fotografie, ale vhodně velké optimalizované náhledy, vlastní, ta zmenšená, by měla být na vlastní stránce, v případě potřeby (a dostatku místa, které tu není) by tam mohla být i ta originální, s okazem, že uřčena např. k tisku a zase by se načetla až by uživatel klikl na odkaz.

Když už je školství v takovém srabu, že musí být stránky škol na freehostinu, tak doporučiji pouřít např. projet Googlu Picasa (viz: http://picasa.google.com/) - je tam možnost nahrát až 1GB fotografií, lze tam vytvořit něco jako webové album, na které se dá ze stránek WZ jen odkazovat
Spíš jsou ve srabu lidé, kteří jsou líní přečíst si pravidla webhostingu, se kterými potvrdili svůj souhlas. Za trest je 10x opíší :-)