FTP přenos furt to zlobí

Ahoj,
Mám problém z FTP přenosem na wz. Když chci nahrát soubor tak mi to nahraje třeba jen jeden a napíše spojení ztraceno, dobře zkusim znova a furt a furt tak zkusim jinej program ten to samí, tak zkusim ten co je na wz co mi asi nepíše ,,nemohu se připojit..." nikdy mi to nedělalo a teď to nehorázně zlobí, neví někdo proč?
tak nevim teď se to zázrakem rozjelo, možná přetížení serveru nebo tak. Ale stejně co sem čet nezlobí to jenom mě :)
Mně to zlobí pořád, takže bych odpověď ráda znala. Vlastním více webů ale FTP mi blbe jenom tady. Stále mě to odhlašuje... už nevím, co s tím :(
<HTML>Stále odhlašuje = co? Odhlášení pro nečinnost je úplně běžná věc - FTP server má jen omezený počet možných souběžných FTP spojení a vyhazováním nečinných uvolňuje prostor těm novým.</HTML>
Anebo zastřel providera...
Kdyby to bylo kvůli nečinnosti, tak si to domyslím. Ale nahraju jeden soubor, chci nahrát druhý a napíše mi to: Nelze připojit k serveru... A to pořád. Víc jak dva soubory najednou nejsem schopná nahrát. Prodleva mezi mou činností je asi 20 sekund (btw, na druhém webu jsem nedělala něco hodinu až 2 a neodhlásilo mě to. sice to může být i dobou, když jsem přihlášená - ale zkusila jsem v té odbě i ten druhý "zlobivý admin" a nefungovalo to). Nejspíš něco dělám špatně, ale opravdu netuším co.
A jsi si jistá, že používáš opravdu FTP klienta? Třeba Total Commander?
Viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Možná ty si Lama;)