pomoc při vkládání reklamy

Ahojky, mám na vás velikou prosbu. Potřebovala bych pomoct při vkládání reklamy na moje stránky (http://dashasobkova.wz.cz). Vůbec nevím, jak to mám udělat - už tu s tím válčím skoro 3 hodiny a ani podle návodů, který jsou na fóru uvedený, si nevím rady. Stránky tvořím přes Incomedia Website X5. Moc díky.
Máš ji tam chybně vloženou. Na editaci použij třeba Notepad nebo PSpad a řádek
<TT><!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--></TT>
nahraď
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->

BTW: To jsem zvědav, jak si fórum poradí s entitami.
Neporadilo. Tak ještě jednou:
<TT>&lt;!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--&gt;</TT>
nahraď tímto:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
hmm, pořád nic ... Já už fakt nevím, co s tím - pořád dělám asi něco špatně ... Nemáš prosím ještě nějakou radu, v čem dělám chybu.
Vidím, že je to opraveno, ale stále nefunkční. Zkus to tam nahrát opakovaně.

Nejprve bych ale smazal adresář index.html. Možná ten je zdrojem potíží.
počkej, jak smazat adresář index.html - vždyť v něm mám nahraný všechny soubory...
Adresář index.html by vůbec neměl existovat, SOUBOR index.html má být umístěn v kořenovém adresáři webu a podle něj i ostatní soubory.

Opravuji tedy svou radu: Přesuň všechny soubory a adresáře z adresáře index.html do kořenového adresáře.
Dodatek: Prázdný adresář index.html pak smaž. Možná budeš mít problém s kolizí názvu souboru index.html a stejnojmeného adresáře.

Adresář s názvem index.html vůbec neměl vzniknout!
Datum narození: 27. 6. 1981
...pěveckou éru začala v roce 1998...
Tehdy jí bylo necelých patnáct.

Docela prdelózní matematika.
<HTML>Lama: To může být časová dilatace, jistě si vzpomínáš na Einsteinův paradox dvojčat.

Kit: Vzniknout může, unix je sice blbuvzdorný (dokud ten blb není root a dokud je systém správně nastavený), ale není pro blby dělaný.</HTML>
Nípal::: Žeby zpívala tak rychle, že u toho omládla?! Představ si tu hrůzu, kdyby Einstein pronesl něco o trojčatech...
Nípal: Měl jsem na mysli, že adresář index.html vůbec neměla zakládat. Když budu chtít, tak na Linuxu založím adresář třeba "C:\data", ale pracovat se s ním pak bude hodně blbě (jako s C\:\\data/).

Lama: Třeba strávila 2 roky v kryogenním boxu.