Problemy s Virem na strankach

<HTML>R.U.R.: ok, ten odkaz jsem přehlídla, to mě nenapadlo :-) Ale tohle prostě je úvodní stránka, já tam obsah nevidím. A nechtěj mi namluvit, že za ten obsah mám považovat tu tabulku s ikonkama.</HTML>
<HTML><i>Mylsím, že tohle není web, na který by někdo zabloudil omylem</i><br>
No právě. A ti pravidelní mají na 99% v Oblíbených uloženou stránku home.html...</HTML>
Thalia: Je tam sitemap jak sem psal a pokud se podíváš dole na copyright tak je tam odkaz na index. Proč se nepodíváš na ty přístupy?
Hele, nechci tady flamovat, tímhle příspěvkem tu končím pač mám na práci i užitečnější věci, případně se můžem pohádat na icq :-D

Tak se podívej sem:
http://gentletiger.wz.cz/home.html
Tohle je tedy podle tebe ta úvodní stránka, na které by měla být reklama? Jediný rozdíl je, že tady je informace "Máme nové koťátka" - pokud tahle tři slova rozlišují mezi povolenou a nepovolenou úvodní stránkou, pak jsem asi cvok.
<HTML>R.U.R.: icq fuj, jedině jabber. Na té home.html je kromě tebou zmíněných slov i uvítání na stránce (předpokládám, že vítaná jsem na hlavní straně webu) a taky hlavně menu. Já jdu též dělat něco rozumnějšího, tady už pro mě není co řešit.</HTML>
Kit: Četl, zkusím vyzkoušet, jsou to sice klasické reklamy které používá kde kdo ale i tady může být problém...
Thalia: Na index by to uvítání, pro už tak docela velký obsah nevlezlo... a navíc nebudu je vítat na stránce kde není menu... myslím si že to je jenom detail...
<HTML>Já nemyslím, že je to v těch reklamách. Útočník prostě nějak získá heslo a vloží do stránek škodlivý kód. Ten ve zdrojovém kódu uvidíš, až budou stránky napadeny. Jinak ne.

Tady je příklad napadeného webu
http://centrumtabor.wz.cz/
http://tjsokolcekyne.wz.cz/ - poslední řádek tam dělá tu paseku</HTML>
<HTML><i> a navíc nebudu je vítat na stránce kde není menu</i><br>
Ano, je to prostě jen vstupní stránka...</HTML>
Já ho tam vidím, vždycky ho smažu změním heslo ale stejně za dva dny je tam znova... pořád dokola to spravuju a nekonečný problém stím...
<HTML>A díváš se někdy na poslední ftp přístup? Typicky to bývá Čína, USA, Hong Kong, Turecko. To je jasná známka, že ti někdo ukradl heslo, tedy že máš nebo měls v pc nezvanou návštěvu.</HTML>
No, protože sem tam chtěl mít ty gifové písmenka a utvořit nápis: chovatelská stanice Gentle Tiger... dát tam ty ikonky a další bannery... na vizitkách a jiných dokumentech i při výměně odkazů se používá www.gentletiger.wz.cz ne www.gentletiger.wz.cz/home.html, to by působilo a vypadalo docela blbě a pochybuju že by se někomu chtěla psát tak dlouhá adresa. Nemyslíš? Každopádně index nefunfuje pro odstranění reklamy ale jak sem psal výše, protože to tak chceme mít stím nápisem a blikající kočkou mezi nápisem, s odkazy, ikonkami, bannery a dalšími věcmi.
<HTML>Nikdo neříká, že musíš tu stránku zrušit. Jen ten banner má prostě být v takovémto případě až na home.html.</HTML>
Tak teďka sem se díval na ten přstup na FTP ale je tam moje ajpina takže si to budu muset vystihnout až zase zautočí. Sice nevím k čemu mi to bude když příjdu nato odkud to přišlo...

Je teda nějakě řešení když by to teda házelo z jiného přístupu? Neexistuje nějaký soubor nebo aplikace nebo něco co bych nahrál do rootu a nějak by web chránil podobně jak to dělá antivir v pc?
<HTML>Budeš mít potvrzeno, že tvůj web je terčem útoku a že ti někdo nějak krade heslo.

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=55373&t=55373 (20. 11. 2008 02:50, ale pročti celé)</HTML>
Uspokojivé řešení v kostce:

1. Smazat napadené webové stránky (hlavně html a php stránky) - obrázky a pod. mohou zůstat. Pokud byl napaden web, byl předtím napaden i váš počítač!
2. Ve svém PC udělat kontrolu na trojany a další havěť
3. V administraci účtu webzdarma změnit svoje heslo pro přístup
4. Zkontroluj, jestli neuploaduješ už nakažené stránky
5. Pokud pokužíváš Total Commander nebo jiného FTP klienta - neukládej do nich heslo! Smaž (nebo promaž) soubor wcx_ftp.ini (je ve složce Windows). Údajně nové verze ukládají hesla jinam (nebo je neukládají) - já mám podle www.ghisler.com Total Commander, Version 7.04a - a hesla jsou pořád ve složce Windows
6. Znovu nahrej potřebné stránky na webzdarma.
7. Dej na modlení! A věř, že neopatrné používání Total Commanderu je jediný způsob, jak se dostala havěť na tvoje stránky. :-)