Vkládání reklamy u RS Wordpress

Dobrý den,
vytvořil jsem si účet, naszavil vkládání reklamy dolů na každou stránku a dal nahrávat obsah přes FTP. Po spuštění stránky se ale žádná reklama nezobrazuje. Stránky jsou kromě grafiky neupravovaný, standardní Wordpress. Rád bych reklamu zprovoznil co nejdříve. Děkuji všem za věcné připomínky. Adresa webu je http://mares.nazory.cz/
Máš "štěstí", že se ti reklama nevložila tak, jak jsi ji nastavil. :-)
Nastav si NAHOŘE - a zadej relativní cestu k souboru - např. reklama.html (soubor musíš nahrát na server). Pak si sežeň (okopíruj) zdroják reklamy z nějakého "tématicky podobného" webu, protože to vypadá, že jsi na serveru, kde stávkuje reklamní robot.

Za f) Pročti si i pár dalších příspěvků fóra - tahle tématika je tady častá.
Pane Lama,

moc děkuji za radu! :) Vyzkoušel jsem Váš postup a rekalama se už zobrazuje korektně.

S přátelským pozdravem
J.M.
On je rozdíl mezi "korektně" a "košer". :-)) Zdroják reklamy je totiž úplně mimo stránku. V tomto případě by bylo lepší použít include - anebo rovnou zdroják reklamy nakopírovat do patky stránky (do souboru footer.php) do <div id="footer"> ... </div>.
Máte pravdu, dal jsem reklamu do footer.php a už je na každé stránce dole. Díky za pomoc!