Záloha celého webu

dobry den.....
jsem uzivatelem tohoto systemu neco malo pod jeden rok....za t dobu jsem zalohoval pouze databazi. Chtel bych se zeptat jestli WZ muze pomoct s kompletni zalohou moji domeny....napr vse zabalit do archivu a vlozit napr do rootu meho uctu...a ja si ho pouze stahnul....jelikoz pouzivam RS ktery jede prez PHP tak zaloha vsech souboru vetsinou neprobehne korektne.

dekuji za pripadne odpovedi
>> vetsinou neprobehne korektne
Jak nekorektně? To, že použiváte RS nebo PHP skripty nemá na zálohu vliv.
Pokud se Vám běhěm stahování na Váš disk zasekává přenos, tak doporučuji provádět to po částech.
Pokud používáš RS PHP-Fusion (ale i jakýkoliv jiný), tak snad máš zdrojové stránky ve svém PC (měl bys je tam mít) - a tudíž nepotřebuješ zálohovat nic jiného, než databázi. Pokud zdrojové stránky nemáš uložené u sebe v PC, použij ke stažení raději nějakého externího FTP klienta - pozor - NE toho, který je k dispozici v administraci účtu na wz! Třeba Total Commander, FileZilla atd.
ano pouzivam PHP-Fusion. Pro FTP pouzivam TC.

Nekorektne jako ze treba 80% slozky to zkopiruje a pootm mi TC napise prenos selhal.
Nebo se to normalne kopiruje ale po nahlednuti do slozky v PC je prazdna.

PHP-F... obsahuje hodne podslozek a adresaru...nenamlouvejte si, WZ nema spolehlive pripojeni to vi kazdy a je to snad jediny problem (mozna jeste rychlost MySQL) :-/..... takze se chci jeste jednou zeptat..>>>>>>.je mozno ze by admini na serveru zabalili "moji domenu" do archivu. pojmenovaly např team-w_wz_cz.rar a hodily ji do rootu a ja bych si ji stahnul.<<<<<<<<......jo jinak zalohovat chci protoze hodne souboru jsem vzdy nejak ac nepatrne upravoval a delat to vse znova to fakt nechci......vsude to je neco takze uz si ani nepamatuju co vse sem jak upravil........

prosim odpovezte na otazku ANO nebo NE.....at vim jestli se stim mam babrat a prez TC stahovat xx Mb pul hodiny :-/

dekuji
Vzhledem k tomu, že téměř všichni editujeme své soubory u sebe a pak je teprve prostřednictvím FTP nahráváme na server, tvůj dotaz moc nechápeme. Nám stačí zálohovat databázi.

Kromě toho třeba s Midnight Commanderem nemívám problémy. Když už jsou problémy s přenosem, tak mi chybu spolehlivě ohlásí. Opět nevidím problém kopírovat adresáře z okna do okna.

Pokud si chceš zabalit všechny adresáře do jednoho souboru, mrkni na
http://cz.php.net/manual/en/book.zip.php
Tady to za tebe nikdo dělat nebude.
<HTML><i>ANO nebo NE</i><br>
NE.

<i>nenamlouvejte si, WZ nema spolehlive pripojeni to vi kazdy</i><br>
Já si nic nenamlouvám, neb problémy s připojením opravdu nemám. Nahraju za 15 minut bez přerušení najednou 5000 souborů redakčního systému (tuším joomla to byla). Imho musí zlobit poskytovatel.

A co mám taky vyzkoušeno - zkus jiného ftp klienta. Vestavěný klient v Krusaderu, který jsem dřív používala pro ftp přenosy mi hlásil chybu co chvíli, navíc pořád jsem se musela přihlašovat. Ftp pomocí FireFTP ve Firefoxu mi naopak jede zcela bez problémů.</HTML>
ok...vyzkousim jineho klienta.....kdybych nemel problem s prenosem vice souboru tak to tu nezakladam....TC mi opravdu celkem casto prenos prerusi.....skuism vyzkouset jiny a napisu jestli se neco zmenilo....
tak..vyzkousel sem doporucovany FireFTP prez mozillu a reknu teda...XD....nechapu jak jsem mohl pouzivat TC :-/ ... dik za radu :)...
taky nechápu proč lidi používaj TC, třeba taková Filezilla ho imho trhne ve všech ukazatelích