Nefunguje upload

Dobrý den, po delší době jsem chtěl uploadovat na stránky nějaky fotky a htmlčka (na vz24.wz.cz), ale podařilo se mi nahrát jenom index a zbatek už ne. Děla to sice že to nahrává, ale třeba u 60% se to sekne (u 13kb souboru) a konec. Zkoušel jsem to přes WinCommandera 3.52 (Zkoušel sem i ten pasivní režim (i když nevím co to je)), CuteFTP 8, i přímo tady přes správce souboru na wz (to nědělá vubec nic). Místo tam mám. Když něco mažu - tak to dělá velice ochotně a svižně. Díky za každou radu.
<HTML>Může to být vytížené, občas se to stává. Co se týče Vašich pokusů - WinCommander 3.52 je hodně prehistorická verze toho programu, možná nemusí mít tak dobrého FTP klienta jako verze aktuální (TotalCommander 7 a něco). Víc nemohu na základě poskytnutých informací poradit.</HTML>
Zkouším to už pár dní (v různé denní doby) a jak už sem psal, nezkoušel jsem jen WinCommandera. Koneckonců sem ted zkoušel poslední verzy TotalCommandera (7.04a) a taky to nejede. Je mi jasny že se asi nevyjadřuju moc jasně (moc tomu nerozumím) ale fakt si s tím nevím rady...
Total Commanderem (ani jiným klientem) to asi nebude. Nikde nepíšeš jaké máš připojení k internetu (rychlost, spolehlivost a pod.) a jak velké soubory jsi zkoušel přenášet (pro wi-fi je někdy při velikosti uploadu třeba 2 MB a rychlosti uploadu 5 kB/s nepřekonatelná potíž). Udržet trvalé připojení je někdy problém (i kratičké přerušení způsobí zrušení přenosu), takže si to ověř případně u providera.
Na servru rychlost.cz mi to ukazuje 0kb Upload...takže dík, asi to fakt bude tím připojením....