Zmizely mi stránky i všechna data

Stránky www.mxhmp.wz.cz najednou neobsahují nic, všechno zmizelo. Index, podstránky, fotky, články, prostě všechno je fuč. Co mám dělat? Co se stalo?
Vypadá to, že je vše na svém místě. To se občas stává.
Když jdu na moje stránky www.mxhmp.wz.cz, stránka je bílá, nic na ní není, jen reklama nahoře. Myslíte, že začnou fungovat nebo je vše ztracené?
Mně ta stránka normálně funguje - pneuservis Smeford.

Pokud potřebuješ garantovaný provoz, raději přejdi na komerční hosting. V dnešní době to vyjde na pár stovek ročně a je to bez reklam.
Kit: On měl na mysli mxhmp.wz.cz :)

Ona je tam bílá stránka jen s reklamou. A dle zdrojáku je tam jen ta reklama.
Nevím co se stalo, ale pochybuji, že by s tím měl něco dočiněni WZ. Neprováděl jsi poslední dobou něco? Třeba editoval v editoru zde na WZ?
Jediná věc je zkontrolovat obsah účtu přes FTP. Pokud tam nic není, krom indexu, protože takový evidentně existuje, tak je to podezřelé. Pokud tam jsou soubory, pak by stačilo znovu nahrát index. Případně na účet znovu nahrát všechny soubory.
Zdravím, mám asi obdobný problém, stránka je bílá a jen je tam nahoře reklama. Soubory mám nahrané (index,atd...)
Znovu mi index nejde nahrát. Když kliknu na Vytvořit adresář nenabídnou se mi soubory. Poradí někdo jak postupovat?
<HTML>Maruška - použij normalni ftp, např. viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 a nahrej index znovu.</HTML>