Věčná nefunkčnost serveru

Dobrý den,
ráda bych, kdyby se už nějakým způsobem začaly řešit neustálé výpadky v administraci webzdarma... Každé druhé "kliknutí" při nahrávání a především editování znamená "nemohu připojit, zkuste znovu", když tedy potřebuji editovat hromadu stránek, nemám vůbec šanci aktualizovat své webové stránky...
<HTML>Tak na to bych být tebou rychle zapomněla. Správce souborů jen jen takový doplněk, používat by se mělo především ftp přes normálního klienta ve tvém počítači.

A jak nemáš vůbec šanci aktualizovat, to je nesmysl. Neříkej, že stránky edituješ opravdu jen ve správci a v počítači nemáš aktuální zálohu. Co budeš dělat, když zmizí z wz data? Edituj stránky v počítači a nahrávej je pomocí <a href="http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ftp_klienti/">ftp klienta</a>.</HTML>
Samozřejmě needituji přes správce všechno - pouze musím umazávat "kódy navíc" , které mi tam webzdarma přidává... Za to už bohužel nemůžu vůbec, v počítači se tyto úseky neobjevují a po nahrání mi kvůli tomu nejdou zobrazovat fotky... Po každém přehrátí .html souboru musím tyto úseky od každé fotky vymazat a to mi bohužel kvůli neustálým výpadkům nejde.
<HTML>Co přesně ti tam webzdarma přidává? Vkládání banneru máš nastaveno nahoře bez bližší specifikace, tj. vkládat by se měl jen do souboru index.htm.

P.S. a jak teď koukám na tvé stránky, porušuješ podmínky zobrazování reklamy, banner nesmí být na takovéto úvodní straně bez obsahu, správně patří až na index2.htm. A na index2.htm zase překrýváš obsahem lištu, to se taky nesmí.</HTML>
Bohužel neumím pracovat s webovými stránkami na takové úrovni aby mi banner nepřekrývaly, proto sem zvolila ještě tu úvodní stránku - aby byl vůbec někde vidět...

Přidává mi v galerii fotek před názvy ....//....//..../názevfotky.jpg > musím mazat tečky a lomítka.
<HTML>Tak ten kód banneru (to co je mezi značkami <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> a <!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->včetně) prostě přesuň do souboru uvod.htm, před nadpis "O nás". Ale tím překrytím jsem myslela spíš tu horní modrou lištu. Ta je vidět jen na indexu, dál už je překrytá a to je problém. Nejlepší by bylo posunout v editoru obsah o dostatečný kousek níž.

Ale ten kód ti tam webzdarma nepřidává, to ti tam přidává nejspíš tvůj editor (edit: nejspíš je to tzv. absolutní cesta k souboru v tvém pc).</HTML>
Banner přesunu hned po víkendu (odjíždím) a o posunutí se pokusím aby lišta byla vidět, rozhodně to nedělám schválně.

Problém s kódem mě docela štve, nevím co s tím... stránky dělám ve Front page..

Děkuji za rady, zatim nashle.
<HTML>Nj, Frontpage, to bude tím. Na jakpsátwebu jsem našla na http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/fp-2000-odkazy.html odstavec "Na serveru nefunguje?".</HTML>
Děkuju a omlouvám se za obvinění že mi to dělá webzdarma.
<HTML>Není zač.

Webzdarma občas čelí i horším obviněním :-))</HTML>
Jako se Thalia zastává Webzdarma, tak se já zastanu Frontpage. Je to dobrý editor, pokud jsi na takové úrovni jeho zvádnutí, že mu můžeš už říkat: "Ty vole!". Pokud ještě nejsi na takové úrovni znalostí a vědomostí při práci s tímhle programem, pak se můžeš odvolávat (vymlouvat) na to, že za to může ON a ne TY (viz nastavení relativní nebo absolutní cesty k souborům a složkám - pátrej v nastavení FP). Opakování (chybování) je matka moudrosti. :-)