Nefunguje výpis souborů (FTP)

Když se snažím připojit na ftp,vše proběhne správně,ale grafické klienty se hned po přípojení snaží vypsat soubory.Po chvilce nahlásí timeout.Zkoušel jsem se přihlásit z konzole přes program lftp,tam jsem zaznamenal zlepšení - soubory se vypsaly,ale zůstalo to viset.Musel jsem to ctrl-c nout což mě vrátilo zpět do lftp konzole.Správce souborů přes web ukáže hezké grafické pozlátko,ale stejně jako všechno doposud,zůstane viset na výpisu souborů,stále se něco načítá a adresář vypadá jako prázdný.
<HTML>Máš zaplý pasivní režim?
(správce ani nezkoušej, to je jen náhražka pro případ výpadku ftp - mně ale momentálně funguje, takže celkový výpadek nemá)</HTML>
Stav: Připojen
Stav: Přijímám výpis složky...
Příkaz: PWD
Odpověď: 257 "/" is current directory.
Příkaz: TYPE I
Odpověď: 200 Type set to I
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passive Mode (88,86,113,136,188,186).
Příkaz: LIST
Odpověď: 150 Opening ASCII mode data connection for file list
Chyba: Spojení překročilo časový limit
Chyba: Nelze získat výpis složky

Ano.
<HTML>Asi jsi nechal FTP nějakou dobu zahálet. Po pár minutách se totiž FTP spojení samo zavírá (z důvodu omezených zdrojů na jednotlivá spojení všech uživatelů).</HTML>
Ne,nenechal.Zapnu,chce to vypsat soubory,chvíli to visí a pak to padne.V konzoli jak jsem říkal se vypíše,pak ale zůstane viset a musím se z toho dostat pomocí zabití příkazu - ctrl+c
Hm,problem pretrvava,takze bych prosil smazani uctu,udelam si novy.
Jiný účet na jiné doméně by sice mohl být řešením, ale nespoléhoj na to. Co tvoje spolehlivost připojení k internetu? Přes co a čím jsi připojený? Nepadá spojení? Provider by možná mohl povídat své, zkus se ho dotázat.
Jina domena funguje.Nepadá.Vše funguje,chyba je u wz,prostě to po výpisu souborů zůstane viset.
Hm,takze je z nejakeho duvodu problem s mediawiki (soft pro wiki,vyvijen wikipedii a pouzivany na vsech ruznych ostatnich wiki),po prenosu (at uz dokoncenem nebo nasilne prerusenem) proste nelze vypsat soubory.
Tohle je jako nový problém, jo?
Není divu, takovéhle větší projekty, jako mediawiki, drupal, joomla, wordpress apod., na freehostingu většinou moc neběžej...
<HTML>LuciusMare: na obou účtech byl adresář mediawiki s právy 000. Admin to opravil, zkus to, prosím, teď (zkusila jsem to nejdřív i sama a obsah adresáře se mi vypsal, na mezi4ocima.wz.cz).</HTML>
Mam stejny problem. Prosim alespon o smazani obsahu meho uctu pvic.wz.cz. Bylo by to mozne? Diky
Tak koukam ze na teto podpore mi asi nikdo nepodpori :)
Tohle je v prní řadě fórum, podpora až v řadě druhé. Zkus svůj požadavek na smazání souborů poslat na e-mail (tam si to časem určitě někdo přečte.. ;)
U emailu pisou ze mam nejprve zkusit toto forum ale asi opravdu mi nic jineho nezbyde :)