hacknuté stránky

chtěla bych Vás požádat o radu na stránkách holmanova.wz.cz se mi už téměř půl roku objevoval škodlivý kód stránky jsem vždy přehrála 14 fungovali a znovu. (teď už vím že to chce změnit i heslo a vymazat ho z TC) jsem v téhle problematice "mimo". Teď je na stránkách nějaká lebka (silent silas) či co. Nemůžu se přihlásit přes FTP, ani přez stránky webuzdarma - píše mi že heslo je špatné, ale je určitě dobře. Když si pošlu pro nové email mi nedorazí. Na webuzdarma mám i stránky vrealizaci.euweb.cz a vše v pořádku, zkoušela jsem si i poslat nové heslo, ftp, také bez problému. Moc díky za radu.

(odbočka :omlouvám se za příspěvek ve špatném vlákně - sem v téhle oblasti úplně ztracená, nešlo se připojit přez ftp - myslela sem že má adresa bude taky na té černé listině proto tam)
<HTML>Ahoj ještě jednou.
Ono pokud jsou stránky hacknuté, tak je většinou změněné heslo, tudíž se přes ftp nepřipojíš a blokování IP adres s tím nemá nic společného.

Je tohle stránka, která tam byla umístěná?

<a href="http://209.85.229.132/search?q=cache:RtCJ82HV5ecJ:www.holmanova.wz.cz/uvodni.htm+site:holmanova.wz.cz&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz">http://209.85.229.132/search?q=cache:RtCJ82HV5ecJ:www.holmanova.wz.cz/uvodni.htm+site:holmanova.wz.cz&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz</a>
<br><br>
Je na ní email, který bych tam mohla nastavit. Teď je tam nastaven email toho hackera a proto chodí změny hesla jemu a ne tobě.</HTML>
Ano to je ona. Moc děkuji za pomoc!
<HTML>Tak email je změněný. Doporučuju nějaké složitější heslo a mít je uložené jen ve své hlavě. Taky pořádně odviruj počítač.

P.S. podle stránek v archivu googlu to vypadá, že jsi měla vstupní stránku s bannerem, to je proti podmínkám. Banner patří na skutečnou hlavní stránku, ne na nějakou speciální vstupní stránku,kde není žádný obsah. Viz podmínky zobrazování reklamy.</HTML>
Moc děkuju.

Co se týká banneru - jelikož jsem jelito udělala sem stránky na přání kamarádky a "kam se banner hodil automaticky tam je". Dám to do pořádku. Díky
<HTML>Není zač.</HTML>