No space left Error

Zdravím,

nedaří se mi dnes nic nahrát na FTP. Vždy skončí chybou "no space left". Místa bych měl mít dost, na FTP mám úplně prázdno...
Tak dneska už se tomu zase nechce....550 no space left...
Dobrý večer,
stále nelze nahrávat soubory ani přes Total Commander ani přes správce souborů ve Vašem webovém rozhraní. Jedná se o stránky na doméně xf.cz.
Systém vrací chybový kód 550 no space on left device.
Za opravu děkuji.
Dobrý večer!

Cokoli se snažím nahrát na clickshow.xf.cz končí hláškou "no space left on device".
Nepomůže ftp ani www správce souborů.

Podaří se to někdy opravit?

Znáte někdo nějaký webhosting zadarmo, co funguje a mohl by nějakou dobu vydržet?

Díky moc!

T.P.
Já si myslím, že určitě WEBZDARMA pracuje urychleně na opravě, protože si nemůže dovolit delší výpadek. Konkurence na FREE webhostingu je velká a informace o velkých problémech by se rychle rozšířila.
Jinak u mne jsou stejný problémy. :-(
Dobrý den
Už někomu běží nahrávání na "...xf.cz"?
To Pavel: Snad to brzo opraví, mám stejný ohlasy od jiných co mají stránky na xf.cz. Jinak by na to firma provozující Webzdarma.cz asi fakt doplatila, taková věc se rychle rozkřikne a pak se zase dlouho vylepšuje image, který se velmi rychle ztratí.
Také by mě zajímalo, zda se to spraví :( Nevim jak Vám, ale mě nahrávání nefunguje už bezmála týden a vyjádření co se vůbec děje nikde?!
Aj na euweb.cz sa nedá nič nahrať na web a trvá to už skoro týždeň!