<b>Prázdný adresář - výpadek 25.11.2013 [opraveno]</b>

Mohu poprosit o kontrolu, proč mám adresář prázdný, když ještě před týdnem jsem ho měla zaplněný?

Děkuji
Ahoj,

mám to taky, a když zkoukneš i další stránky, tak jsou mimo taky...
Takže myslím, že totální výpadek.
Uff :) Díky--
Taky taky.
Zřejmě mají jen odpojený disk. Až ho zase připojí, vše normálně naběhne jako obvykle.
Nebývá obvykle slušností varovat před tak zásadní akcí?
To odpojení disku může být způsobeno výpadkem. Netvrdím, že je fyzicky odpojen.
Zdravím.
Asi máte pravdu s tím výpadkem.
Mě stránky také neběží. Nemohu
se na ně dostat ani přes FTP ani
přes webové rozhraní.

Ještě že zálohuji, zálohuji, zálohuji ...

Standa
Nefungují ani moje.
<HTML>Jde o výpadek na části jednoho serveru, prosíme o strpení, pracuje se na tom.</HTML>
<HTML>Tak už by mělo vše fungovat.</HTML>
fungovalo to chvíli a už zase ne
Taky mi stránky neběží . Nevíte, jak dlouho bude výpadek trvat?
Tak dneska stránky neběží ani mě, nahrávala jsou nový index a nahrát ho nelze - přenos se nezdařil.
Takže nejsem jedinej kterýmu nejde nahrávat soubory přes FTP? je to nějaký můj problém nebo serverový? taky přenos se nezdařil a to i u věcí které normálně fungují...
Některé stránky v adresáři neustále ukazují 0b, nejde je nahrát, hláška o chybějícícm místě. Ještě je volných 100MB na úložišti. Večer bylo ok a dnes ráno opět chybí pro změnu index. Už jsem z toho zoufalá, stále reakce lidí, že nemohou na web a nic nevidí.
Chvíly to fungovalo, chvíli zase ne. Myslel jsem si, že to je chyba u mě, tak jsem je tam nahrával pořád. Jednu stránku myslím 4krát, a teď se mi to znovu smazalo.
Co vím nejde to nahrávat všem mým známým, jednu stránku nahrávají třeba na 4x největší problém je s nahrávánim indexu, krom toho webové stránky na které bylo včera něco "nahráno" a včera fungovaly pro změnu dneska nefungují..
Tak koukám, že jsem se také přidal do skupiny a dnes 19.1.2014 se mi také všechny stránky hostované na webzdarma jeví jako prázdné a přes FTP nejde nahrávat a vidím pouze prázdnou složku ...
Je ale zajímavý, že mi spadli jenom stránky jednoucí na HTML. Jednu mám založenou na PHP a ta funguje bez problémů ...
Prosím lidi z webzdarma aby se na to podívali, protože co jsem koukal i na stránky jiných lidí, tak zdaleka nejsem jedinej ...
Díky
Také nevidím naše stránky - azprojekty.wz.cz
Do adresáře se dostanu přes web rozhraní i FTP, ale nejde tam nic nahrát a je prázdný.
Jiné stránky na webzdarma mi fungují.
Také se přidávám k nefunkčnosti stránek píše to:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Když se chci připojit přes FTP tak mi to píše 530 login incorrect
Nejdou mě dvoje stránky, chtělo by to opravit a při nahrávání to nebere ani heslo.
Hurá, už to funguje.
Díky
Mě taky nefunguje, když už se připojím a chci nahrát nová data adresář FTP je prázdný:(((
Mě stránky fungují (jsou z netu vidět), přihlásit se přes wz.cz sice můžu, rád bych vše zazálohoval, avšak nevidím nikde funkci zkopírovat/stáhnout, jedině Zip&Download adresářů, to však když provedu, mi zazipuje a uloží chybný a prázdný archiv.
Jak jsem se standardně dostával do administrace přes FTP přes commander, tak to mi již měsíce hlásí 530 Login incorrect ...
Prosím, spravte to.