Taky vám nejde wz.cz?

<HTML>Rob!k: <em> Tech 5 100Kb souboru kopiruji asi 3 minuty.</em> - ale tak to není tak strašný ne? Obzvlášť pokud je to víc souborů. To je tak přibližně rychlost, kterou mi to jede v práci, když má net v práci dobrej den...</HTML>
Takze s tim mojim mam smulu pokud to chapu. Ale stve me ze to v nedeli jeste bylo ok a ted uz 3 dny hruza a des.
myslel jsem: http://ranky.cz/sousede/88.86.113.138
sem myslel 5 souboru o velikosti kazdeho 100 KB , takze pul mega za 3 minuty a nekdy i vice :)
<HTML>Rob!k: http://www.robik-design.cz/rt/ se opravdu načítá ihned, ale to asi bude fakt tou vytížeností serveru Z.

ds: jojo 88.86.113.138 je server L, tj. není přetížený.</HTML>
<HTML>2Rob!k: aha! ale to vypadalo jako 5100KB souborů a ne 5x100KB :-)) no to už je pak horší no. Ale nevím, čím to je, když mně to na stejném serveru jede bez problémů.</HTML>
a co se da delat s tou vytizenosti? nebo je to naporad?
<HTML>Rob!k: napořád asi ne, spíš bych řekla, že to je hodně "náladové". I když i v těch lepších chvilkách nelze čekat zázraky. Přeci jen je tam velká část aktivních webů a na rychlosti toho serveru je to prostě poznat.</HTML>
OK. Díky. Tak snad to bude lepsi nez doposud. Jinak bych s tim opravdu neco musel udelat. A chci se jeste zeptat, nejlevnejsi-hosting.cz/ myslis ze je to ok tak nizke ceny za rok ? mam ucet u bananu a tam je to pomalu 2x drazsi.
Rob!k: FTP přístup od tebe a Thalie může být velmi rozdílná záležitost - společný máte jen ten cíl - to, co je mezi tím, může FTP přenos zásadně ovlivňovat
<HTML>Rob!k: na nejlevnejsi-hosting.cz nějak nemůžu najít, kolik poskytnou prostoru - sice píšou "neomezený webhosting", ale co to je?. A navíc se mi nelíbí věta "Pokud budou vaše stránky pouze statické, vytvořené jen pomocí HTML, například ve Wordu, nebo FrontPage a podobně, určitě databázi potřebovat nebudete.".</HTML>
Tak bych to asi nechal zase u bananu. Sem zatim spokojeny. Mám tam 2 weby a je to ok.
Zaregistroval sem si novou domenu na wz.cz, ale cely upload wordpressu byl nekonecny a ted jeho sprava a vubec cely web jede hrozne pomalu a vetsinou ani nenajede. Nemyslim si ze je chyba nekdy u me, ale spis na serveru, protoze mam jeste jednu domenu wz.cz starou nekolik let a ta slape svizne.

Muze se nekdo z webzdarma.cz vyjadrit proc nove registrovane domeny jsou tak hrozne pomale?

Diky moc.
<HTML>2Tichas: možná to bude tím porušováním podmínek... O kterou doménu jde, o tichas.wz.cz? Tak ta není na zmíněném nejvytíženějším serveru, dokonce je na serveru s php5. Samotný web mi běhá v pohodě, jako problém bych tu viděla to, že se připojuješ ze zahraničí. Tam je konektivita opravdu omezena. A samozřejmě použití wordpressu, ten obecně (stejně jako jiné robustnější rs, např. joomla apod.) na wz neběhá nijak svižně.</HTML>
2Thalia: nejde o tichas.wz.cz, tahle domena funguje bez problemu, ale ma druha cerstve zaregistrovana domena. Chapu ze pripojovani ze zahranici muze byt pomalejsi, ale stranky vetsinou nenajedou vubec a ftp pripojeni funguje jen nekdy a daleko pomaleji nez u tichas.wz.cz i pri pripojovani ze zahranici.
<HTML>2Tichas: pak si dovolím tipnout, že ten web je na tom nejvytíženějším serveru. A když se k tomu přidá použití wordpressu (ad pomalé načítání) a připojování ze zahraničí (ad problém s ftp), tak je problém na světě.

P.S. to porušování podmínek se týká tichas.wz.cz, nelze mít banner na takovéto vstupní straně.</HTML>
Taky jsem zjistil, že wz.cz se vůbec nezobrazí popř.do dlouhé době a ne všechno...
kase007
je to variace na dané téma
je to na serveru s IP 88.86.113.136
stránka má přes 800 kB a načítala se mi 33s i 54 s.

trochu nakynulá vizitka a server nestíhá, asi má takových drobečků víc