Nejde mi správce souborů?

Mám problém, včera jsem pracoval na svém účtu ewebtvorba.unas.cz
vše fungovalo pracoval jsem na scriptu, který mám na svém PC jde o FTP klienta zřejmě jsem při testu způsobil nějakou chybu :-(
Přihlásit se k administraci jde tedy účet se nesmazal, ale nejde se přihlásit k FTP serveru, a ani se nezobrazují stránky.
Když se přihlásím do administrace přejdu do "správce souborů" tak to vypíše:

Nemohu se přopojit k serveru ewebtvorba.unas.cz:21 s uživatelem ewebtvorba.unas.cz

Zkuste to znovu ...

když jdu na stránky tak to vypíše:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Můžete mi poradit co s tím nebo jak chybu odstranit. Předem děkuji
co to je:
nejde se přihlásit k FTP serveru
?
zkoušel jsi to pomocí nějakého FTP klienta?
( třeba podle http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 ?)

já se k tvému FTP serveru dostanu - 220 FTP server ready - pak to po mě chce heslo
Zkusil jsem se přihlásit přes Firefox - FireFTP
vypasolo mi to:

"Unable to make a connection. Please try again."

Přihlášení do administrace přes webzdarma funguje, ale jak jdu přes administraci do 'správce souborů' mi to vypíše:

"Nemohu se přopojit k serveru ewebtvorba.unas.cz:21 s uživatelem ewebtvorba.unas.cz

Zkuste to znovu ..."

když kliknu Zkuste to znovu... hodí mě to do phpWebFTP (http://admin.wz.cz/index.php) a pokud se pokusím přihlásit my to vypíše:

"Nemohu se přopojit k serveru ewebtvorba.unas.cz:21 s uživatelem ewebtvorba.unas.cz

Zkuste to znovu ..."

a pokud se pokusím jít na své stránky ewebtvorba.unas.cz tak mi to vypíše:

"Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři. "
nevím co s tím? vypadá to jako by ta složka s mým webem neexistovala?
teď jsem ještě zkusil zadat jako adresu:
ftp://ewebtvorba.unas.cz

vyskočí okno pro zadání přihlašovacích údajů vše zadám a potvrdím a vyskočí dialog s chybou 530 Login incorrect
>> jde o FTP klienta zřejmě jsem při testu způsobil nějakou chybu :-(
Při jakém testu? Co jste prováděl?

Tak mě napadá jedna věc. Nemáte v hesle diakritiku? Pokud ano, pak by to mohlo být tím. Zkuste změnit heslo na nějaké bez diakritické.
Mě vypisuje FireFTP toto:

220 ftp server ready
USER ewebtvorba.unas.cz
331 Password required for ewebtvorba.unas.cz.
PASS (password not shown)
530 Login incorrect.
Unable to make a connection. Please try again.

530 to vypisuje proto, že jsem nezadal správné heslo.

A to:
"Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. ... tam dříve nebylo? Je to tam až po té chybě od vlastního FTP klienta? Jinak řečeno, je nebo byl dříve na webu soubor index.* a dříve to fungovalo?
tvořil jsem v PHP jednoduchého FTP klienta pro moji aplikaci. Při práci s funkcí ftp_chmod() se to celé složilo. Od té doby se nemůžu dostat na FTP server jako by v mé složce nebylo nic nebo se to vše smazalo.

Heslo mám bez diakritiky tu u hesel nepoužívám
info podle administrace:
2009-10-21 20:36:14 - poslední zobrazení banneru
2009-10-22 18:25:05 - poslední přihlášení přes ftp
Problém nalezen!

Není radno si zahrávat s právy. Pokud se nastaví špatně, tak to může mít katastrofální následky.
Jednoduše řešeno, zablokoval jste si přístup do svého adresáře. Tudíž se k němu nelze nijak dostat a ani načíst.

Napište email na podpora@webzdarma.cz s popisem problému. Hlavně ten, že jste si hrál s chmod. A požádejte o znovunastavení přístupových práv k Vašemu účtu (adresáři).
Děkuji už jsem se na to chystal moje blbost :-)
nejde mi tvořit web, jednou jsem se prihlásil a podruhé už mi to nešlo . Vyskočilo mi :
88.86.113.136 - zadaná adresa není na tomto serveru konfigurovaná. Podporujeme pouze námi nabízené domény.
Protože tvůj web je na 88.86.113.138. Používej raději název serveru presny-cas.unas.cz.
<HTML>Ahoj, víme o tom, mělo by se to během hodiny až dvou spravit. Ale není problém připojit se pomocí ftp klienta.</HTML>
<HTML>2David: nezakládej další témata (když už jsi debatu začal tady), máš tu odpověď i radu, jak jinak se připojit ke svému účtu.</HTML>
<HTML>Ok, zdá se, že už je to v pořádku, aspoň já osobně se na svých účtech už do správce souborů dostanu.
<style>form{display:none;}</style></HTML>