polofunkcni e-mail

Nechodi mi posta na e-mail webzdarma. Odeslu e-mail z web rozhrani v pohode na svuj e-mail jinde. Pak tam dam odpovedet a zkusim poslat na svuj a nic mi neprijde (e-mail se vrati jako nedorucitelny). Nevite cim to je? Podpora mi neodpovida. Nefunkcni e-mail: info@parkovani.kvalitne.cz
poslal jsem mail s předmětem TEST MAILU, došlo to?
Pokud ne tak je to asi rozbitý... :-((
Mam stejný problém, poštu odešlu v pohodě, ale když na něj něco pošlu tak nic nepříde.
Martin: jestli má zdejší web podporovat nějaké podnikatelské záměry tak by minimální nezbytná nutnost měla být, mít alespoň mail u nějakého lepšího poskytovatele mailových schránek než je WZ.
tak se to asi rozchodilo
ds: dostal jsem tvuj mail dik, ted jsem si zas poslal sam, tak uvidim
tak ne, nejde to. skoda, slo mi o mail se stejnou cestou jak je i stranka, ale zaobejdu se bez toho
zdravim, mam stejny problem, z weboveho rozhrani, mi jde odesilat email na jakykoliv jiny, ale jakmile dam odpovedet a poslu to na email wz tak proste me prijde odpoved na email ze nebylo doruceno, chyba v adrese..tak bych se chtel zeptat, jeslti se to da nejak vyresit, aby to bylo funkcni.diky za odpoved
Většinou se schránka "zprovozní" zasláním e-mailu sám sobě. Došel ten ode mě?
Doporučuji na stránkách nastavit znakovou sadu - viz. http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
Při odeslání zprávy z jiného emailového poskytovatele na email webzdarma se navrátí MAILER-DAEMON zpráva o důvodu neúspěšné komunikace mezi servery:

4.4.0 smtp; 88.86.113.136: Cannot connect socket: <111, Connection refused>.

Persistent Transient Failure - Other or undefined network or routing status
mam přasně ten stejný problém má podpora nějaké řešení? registrovaný jsem asi 3dny
s mými několikaletými zkušenosti s provozováním mailu na WZ, musím konstatovat, že "polofunkční mail" jeho funkci celkem vystihuje.
Pokud je potřeba se na mailové služby spolehnout, dopuručuji použít mail od jinud.

řešení by mohlo přijít ze strany mailové adresy podpora@webzdarma.cz, za zkoušku nic nedáte. Tady je fórum uživatelů, podpora je cosi úplně jiného a úplně jinde