Error (vyřešeno)

Zdravim,
mám problém. Nahrál jsem sem index.php a nějáký ty soubory .inc, a když se chci dostat na web, napíše mi to tuto chybu: Parse error: parse error in /3w/webz.cz/f/fable-fan/index.php on line 214
Na 214. řádku žádnou chybu nemám, protože ho tam ani nemám.
Děkuju za všechny rady.
Zřejmě to je asi ta chyba: Očekává nějaké znaky, které v souboru nejsou.

Další (a dost velkou) chybou je používání nějákých souborů .inc
Co je špatného na používání souborů .inc?
Ve ftp mám index.php a zbytek jen soubory .inc, je to něco s tim?
a zasahoval jsi nějak do těch souborů, co máš na webu?
Hlavně to, že přípona *.inc není standardní příponou PHP a tudíž nemusí serverem projít parserem.
Přeloženo. Přípona *.inc může být definována jako klasický soubor. Tedy zobrazit jeho obsah bez toho, aby byl předem nějak parsován nebo upravován. A zde může vzniknout bezpečnostní riziko v tom, že v tomto souboru můžou být uvedeny přístupové údaje třeba k databázi. Kterémukoli uživateli stačí jen načíst uvedený soubor a vyčíst z něj ony přístupové údaje.
Kdyby měl soubor příponu *.php, pak by předem prošel parserem a tudíž se uživateli zobrazí zpracovaný výstup. Tedy cokoli s výstupem (echo, print atd.).

A pokud jde o chybu, tak bez ukázky kódu v oblasti chyby můžeme jen spekulovat. Obecně se však chyba objevuje o řádek nahoru. Pokud na uvedeném místě nic není, pak může být chybou chybějící nebo přebývající znaky. Hlavně blokové { }.
Chybu může také vyvolat i nevhodně vložená reklama. Pak pomůže návod http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html

PS: ds. Vzpomněl jsem si, že máš u sebe tento návod, tak jsem si ho dovolil uvést ;)
Příponu .inc už před deseti lety zavrhl například Kosek ve své dnes už zastaralé knize o PHP. Je to vážné bezpečnostní riziko.

Kromě toho přípona .inc neříká nic o jazyku, ve kterém je soubor napsán a proto by nikdy nikde neměla být použita.
Jestli jsem to správně pochopil, mám ze souborů .inc udělat .php?
<HTML>Určitě. A pak by bylo samozřejmě dobré vyřešit tu chybu ;)</HTML>
To bych velice rád udělal, ale já tam mám maximálně 159 řádků. Zkusim to s tou reklamou a pak dám vědět.
Tak reklama nepomohla, neví někdo, co s tím?
Pořád mi tu chybí ukázka kódu souboru index.php mezi řádky 214 (tak mezi 205-220).
A rozhodně není pravda, že máte maximálně 159 řádků, protože chybová hláška nelže. Index.php obsahuje minimálně 214 řádků.
Všiml sis při procházení těch různých stránek s návody ja to napravit, že musíš přepsat soubory na serveru těmi svými novými - bez reklamy? Pokud jsi předtím měl nastavenu reklamu do všech stránek dolů - máš teď tedy vloženou reklamu do VŠECH souborů, které jsi na webzdarma nahrál (proto je musíš přepsat těmi, co máš u sebe v PC).
Řádků je 195.
<HTML>Tak sem hoď posledních 5 až 10 řádků.</HTML>
<HTML>Ach jo, tak znova, první pokus poslat řádky 210-214 poněkud selhal :-/ :

210 <tr>
<br>211 </table></center>
<br>212 </body>
<br>213 </html>
<br>214

php kód je ukončen na řádku 192.</HTML>
Tak si ten index.php stáhni z vlastního webu a uvidíš, že je jich víc. index.php na webu je jiný, než ten na lokálním disku.
<HTML>To vypadá na nějaký nezakončený otevřený blok nebo řetězec. Tzn. přepočítej si ', " a { }. Taky může chybět zakončení PHP kódu ?>. Taky ten problém může vzniknout v některém ze vkládaných souborů.</HTML>
Tak sem si index.php stáhnul a máte pravdu, je jich tam 214...
Aha, tak to bylo jedním { navíc. Díky moc všem za všechny vaše rady. :)
<HTML>Super. Pokládám za vyřešené (navíc vzorně, tazatel uvedl, co jej vedlo k vyřešení problému) a zamykám.<style>form { display: none; }</style></HTML>