Víc účtů

Existuje nějaká vyjímka v pravidlech, kdy lze mít více účtů ?
Např. jeden se bude striktně ddržet tématu matematiky a druhý stritne třeba angličtiny ?
Samozřejmě můžete mít více účtu. Jen je zakázáno je propojovat.
Takže žádná "zmínka" můj další projekt je na doméně xxx.wz.cz ?
Toto pravidlo je jen kvůli těm, kteří rozdělí například svou fotogalerii tak, aby se vešla a propojí je mezi sebou.

Pokud uděláš dvě a víc nezávislých prezentací na různá témata, můžeš je podle mne i propojit jako spřátelené weby. Na hraně (a možná i za hranou) je podle mne například udělat několik různých expedic a z každé z nich udělat samostatnou prezentaci.

Často se však stává, že je jedna prezentace, která linkuje na fotky v jiné prezentace na WZ tak, aby se celkový prostor navýšil. To už je porušení pravidel.
<HTML>Zmínka být může, odkaz být může. S tvým nápadem prostě žádný problém není.

Zakázaným propojováním více účtů je myšlena tvorba více účtů pro jednu webovou prezentaci za účelem obcházení hranice přiděleného prostoru.

Je otázka, zda třeba různé fotogalerie jedné skupiny lidí na různých účtech je zakázaným propojováním účtů - ale o tom ať si rozhoduje správce. Dále spousta (často i zbytečných) zakázaných propojení je způsobena nezkušeností a neznalostí technologií - např. na jednom účtu malý web a na druhém malé fórum k tomu webu.</HTML>