Prosim o info - FTP

Nefunguje mi FTP, ani pres mistniho spravce soub.:
"Nemohu se přopojit k serveru inforecko.wz.cz:21 s uživatelem inforecko.wz.cz
Zkuste to znovu ..."
Ocitl jsem se na blacklistu nebo je nejaky vypadek ? Diky moc za info M.
Mám stejný problém - čerstvě vytvořená registrace, umožňuje přístup k administraci, ale správce souborů i ftp klient vrací:

Nemohu se přopojit k serveru wizeman.wz.cz:21 s uživatelem wizeman.wz.cz
Zkuste to znovu ...

ví prosím někdo?
Th.
Robi to posledne dni aj mne. Chyba je asi u nich, ktoru zjavne nevedia riesit!
Thome: FTP klient vrací:
220 ftp server ready
USER wizeman.wz.cz
331 Password required for wizeman.wz.cz.
PASS (password not shown)
530 Login incorrect.

to znamená, že na rozdíl od těch zbylých dvou, se zdá být FTP přístup pro účet wizeman.wz.cz funkční

PS: FTP klientem nemyslím toto: phpWebFTP, které se ukazuje v hlavičce správce souborů ve webovém rozhraní
ds::: Tak to jsi asi vystihl lepší chvilku. Mi to ukazuje limit vypršel... (cca po 0,1 sec.)
Lama: jo, jo, každý má své chvilky...
Nefunkční FTP a ani webové rozhraní. FTP na jiné servery funguje bez problémů, takže nastavením firewallu ani routeru atp to nebude.
FTP klienti mi hlásí že vypršel čas na spojení, ale to neuběhne ani pul vteřiny. Webové rozhraní prostě píše že se připojení nezdařilo. Heslo dávám správný.
do domény *.wz.cz se přihlašuji během několika desetin sekundy. Problém bude asi někde jinde. Kdybychom viděli nějaký log, možná by se dalo sdělit víc.
Já jsem na tom obdobně. V jedné chvíli to funguje (cca. 1 minutu) a pak už zase ne.
Log připojení... je asi tak na 4 řádky, pokud jde o ten z Total Commandera. První řádky jsou kam se připojuju a za jaky meno a dřiv než dojde na dotaz na heslo tak to hodi hlašku OFFLINE a že vypršel čas na připojeni. A když se z total commandera zkoušim připojit přes ikonku URL, kam zadavam svoji adresu s ftp předtim. Že napřed zadám adresu, a pak až se mě to ptá na jmeno a heslo, tak to ani nedojde k tomu aby se to ptalo na jmeno, ale rovnou to vyhodi chybu že vypršel čas na připojeni. Když se zkusim připojit tak že zadam ftp.adresa do řádku na adresu v prohližeči, tak se mě to taky neptá na přihlášení, ale napíše to rovnou že server neodpovídá a je asi zaneprázdněn. Ale to už píše druhej den.
Zdravím, mám stejný problém, na WZ to jde, ale když chci dát správu souborů tak to píše že se to nemůže připojit... co s tim? jsem začátečník, tak každá rada se hodí
Všichni postižení kromě Lamy a ds jsou na problémovém serveru Zeus. Lama a ds jsou na serveru Nike.
přes commandera jsem smazal nějaký soubory a chtěl jsem je nahradit jinýma a nejde to... kdy by mohl ten server být zprovozněný?
Kit::: Špatně jsi pochopil můj příspěvek - pokoušel jsem přihlásit na wizeman.wz.cz (na můj web to jde ok).
Když je jeden a ten samý problém roztahaný do několika témat, tak už z toho mám docela zmatek. Na serveru Zeus prostě nefunguje FTP a je potřeba to spravit.
<HTML>Poslala jsem smsku adminovi, pro jistotu.

Pište do <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=60330&t=60330">http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=60330&t=60330</a>.

<style>form{display:none;}</style></HTML>