nemohu se připojit

zdravím,

nedaří se mi připojit na editační stránku webovek(http://admin.wz.cz/index.php).....neustále mi píše..

Nemohu se přopojit k serveru masansky.wz.cz:21 s uživatelem masansky.wz.cz
Zkuste to znovu ...

když už se mi na každý téměř dvacatý pokus podaří připojit tak mě
po otevření jakékoliv složky nebo jednotlivého html opět odhlásí a jedu zase nanovo....co s tím, takhle nemůžu svoje stránky vůbec upravit ....

díky
Jsem na tom stejně. Včera jsem vytvořil učet, ale nejdou editovat stránky.
Rovněž "Nemohu se přopojit k serveru kraop.wz.cz:21 s uživatelem kraop.wz.cz Zkuste to znovu ...", už druhý den.
také mám tento problém. Navíc se nedokážu připojit ani přes FTP připojení v TC
no ale tak to je pěkně v háji, já nutně potřebuju ty stránky dodělat
masansky.wz.cz: Už jsi zkusil použít FTP? Mně funguje spojení na wz.cz bez potíží. Správce phpWebFTP by mě už ani nenapadlo použít, protože FTP je mnohem pohodlnější.

Je to tak těžké si prohlédnout fórum? Probírá se to tu téměř denně. Už je mi trapné psát neustále ty samé odpovědi.

http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
4Kit no trapné je hlavně to, že i to FTP dost blbne, to že to jde tobě neznamená, že nikdo jiný s tim problém mít nemůže :(
jo asi tak...... ani to ftp nefunguje
Nemohu tvrdit, že bych nikdy tady neměl problémy s FTP. Stávalo se, že jsem se přihlásil až na druhý, třetí nebo i čtvrtý pokus. V poslední době s tím však problémy nemám.

Zrovna jsem si vyzkoušel 20x za sebou přihlásit, přenést 4KB soubor a zase odhlásit. Trvalo mi to 10 sekund. Z mého pohledu funguje FTP na WZ mnohem lépe, než dříve.

Ovšem prezentace jsou rozmístěny různě na serverech. Já je mám na serverech Hera a Loki, zatím co masansky.wz.cz, stearan.wz.cz, kraop.wz.cz a zamecnictviuv.wz.cz jsou na serveru Zeus, který je patrně nemocný.
Zrovna jsem našel jednu svou starší prezentaci, která je na serveru Zeus. Při pokusu o připojení FTP mi to vypisuje:

421 Service not available, remote server has closed connection.
Not connected.

A to neustále.
Přidávám se k ostatním postiženým. Do 26.11. mi FTP fungovalo bez problémů. Od té doby ani ťuk. Příklad logu:

"Resolving scifibaze.wz.cz...
Connect socket #932 to 88.86.113.136, port 21...
Can't establish connection --> scifibaze.wz.cz:21 @ Sun Nov 29 14:52:36 2009 (10054-38)
Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem."

Na jiné servery se připojím bez problémů.
scifibaze.wz.cz je na serveru s IP 88.86.113.136, čili na serveru Zeus, jak uvádí Kit a asi má pravdu, že Zeus je nemocný...
<HTML>Admin o tom ví minimálně z mé sms, takže uvidíme, jak to půjde. Ostatní dvě témata jsem zamkla s odkazem na toto vlákno.</HTML>
FTP na server Zeus mi už jede, z 10 pokusů selhal jen 1x. Ostatním by to už také mělo fungovat.
<HTML>Jo, já už se tam taky dostanu.</HTML>
Taky jsem to skoušel a už to bude asi dobrý. No uvidí se.
Připojení se mi už taky povedlo.
Mam stejny problem se svym webem:

Nemohu se přopojit k serveru haunt.xf.cz:21 s uživatelem haunt.xf.cz
Zkuste to znovu ...

Uz to trva nekolik dni, zkousela jsem to snad stokrat.
Zdravím, mám stejný problém, nemohu se přihlásit do Správce souborů. Objevuje se hlášení jako u předchozího příspěvku. Nevíte, zda se jedná o nějakou větší chybu na serveru, či je chyba u mě?

Děkuji Vám za váš čas a pomoc.
taky s enemohu připojit na vseproweb.xf.cz
Od včerejška mám stejný problém :-( Ach jo!
Tak to já žádný problém nemám. Používám totiž místo správce souborů pro přístup k webu FTP.
Zkuste to taky!
( http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34)
Mně bohužel nejde ani to - už jsme to zkoušela. Nevím zda je nějaká chyba u mně, nebo na xf.cz.
Mám ještě euweb.cz a czechian.net a na nich problém nemám, ty mi fungují normálně.
Mám stejný problém a nejen to, od určité doby přestaly fungovat některé php skripty. V podstatě nepoužitelný web. Ovšem jen na xf na jiných to maká.
Děkuji za opravu - od večera vše funguje :-))