Nezobrazují se mi stránky a nemohu je ani upravovat.

Dobrý den,
Provozuji stránky na adrese vitkuv-hradek.mysteria.cz Dnes, když jsem se na ně chtěl podívat, objevilo se mi acces forbidden. Důvod? Dle vypsané hlášky pravděpodobně chybějící soubor index.html. Ten jsem však nemazal.
Tak se chci podívat přes FTP klienta Total Commander, zda tam je a vypíše mi: Login Incorect.
Když se připojím ke svému účtu přímo přes webové rozhraní webzdarma.cz, tak se na účet dostanu, ale vrátí mi to tuto hlášku: Nemohu se přopojit k serveru vitkuv-hradek.mysteria.cz:21 s uživatelem vitkuv-hradek.mysteria.cz Zkuste to znovu ...
Je to celé nepříjemné, stránky se mi nezobrazují a zároveň se na ně nemohu připojit, abych to vyřešil.
Vím, že se to tu řeší ve foru mnohokráte, ale zmíněná řešení mi naneštěstí nepomohla.
Děkuji moc za odpověď.
P.S.: Velká písmena v předchozím tématu neznamenala křičení, ale zvýraznění důležitosti.

//EDIT: Teď je to lepší. Jinak důležitá jsou všechna témata, není třeba zvýrazňovat části textu velkými písmeny. Navíc se to blbě čte. Já místo zvýrazňování často volím rozkouskování textu do odstavců či stručnější formulace, např:

Mám stránky vitkuv-hradek.mysteria.cz.
Dnes, když se na ně podívám, vidím 403 (jako by chyběl index.html).
Přes FTP se nepřipojím ani v TC, ani tady přes webové rozhraní (Login incorrect), ale do administrace se dostanu.
Je to celé nepříjemné, stránky se mi nezobrazují a zároveň se na ně nemohu připojit, abych to vyřešil. Vím, že se to tu řeší ve foru mnohokráte, ale zmíněná řešení mi naneštěstí nepomohla.
Děkuji moc za odpověď.

Nípal. (Teď už zbývá čekat jen na vyjádření správce)//
<HTML>Šlo o divně nastavená práva (všechny stránky hlásily 403ku). Opraveno.</HTML>
Děkuji moc.

Je pravda, že jsem v jednom souboru měl nově php příkaz na změnu přístupových práv, musel tedy být špatně zapsán. Při řešení mne to napadlo, ale jak jsem se nemohl dostat přes Commander ani přes webové rozhraní webzdarma, abych si soubory aspoň zobrazil, tak jsem usoudil, že to nebude tím.

Ještě jednou děkuji.
na mojí nové stránce:
konicci.zaridi.to
se mi stává to stejné.
Prosím o zkontrolování.
Děkui
<HTML>Co stejné? Chybu 403 to hlásí, protože tam nemáš index.html nebo index.php. Jestli máš i jiný problém, tak ho specifikuj.</HTML>