Nefunkčnost webu

Pravděpodobně od dnešní půnoci mi nefunguje web jizdni-rady.kvalitně.cz,
na stránkách jsem neprováděl žádné změny ani úpravy nastavení účtu.

Stránky se vůbec nenačítají - žádná chybová hláška.
<HTML>Vidim tam u jednoho souboru změnu 14.12. 00:02. Tos měnil ty? Má ten soubor správný obsah?</HTML>
14.12. - tj. včera ... to určitě ne
Aha, už to vydím, to je textový soubor, do kterého se denně ukládá nová hodnota, to by mělo být v pořádku.

Stránka se někdy nenačte vůbec, někdy můj proxy hlásí chybu:

•Connection Failed.
Vzdálený systém odpověděl::

(111) Connection refusedVzdálený systém nebo síť jsou nedostupné. Zkuste to znova.
<HTML>Chybu způsobovalo načítání z idnesu, které timeoutovalo. Admin ti tam do skriptu do podmínky přidal nulu (ř.6 v souboru nacti-link.php).</HTML>
A ... už to funguje, zrovna, když jsem odeslal mail na podporu ....

Akorát nevím, zda to byl rozsáhlejší výpadek nebo, porucha na mém účtu :-(
Díky za perfektní podporu, doufám že ten skriptík nezpůsobil nějaké větší komplikace ...
Dnes 1.1.2010 jsem pozmenil meta info v souboru index.html a stranky vubec nenabehnou, www.sdhvojtechov.webz.cz, zkousel jsem to vratit zpatky, ale porad nic, vsechno jsem smazal a nahral znovu, porad trva stejny problem, zobrazi se jen REKLAMA.

díky za pomoc
<HTML>Použitím Hledání bys zjistil, že to je tak častý dotaz, že se dostal i do FAQ...
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html</HTML>
rad bych umistil reklamu dole, pred tim to fungovalo, ted si s tim nevim rady:-) a omylem jsem si zvysil kapacitu stranky na 500 MB, fakt by to neslo zrusit?
tak problem vyresen, stranky jedou, pri kopirovani souboru z vaseho servru jsem zkopiroval taky reklamu a delalo to problem,
uz asi 3 den se snazim umistit obrazek (znak.jpg) do horniho ramu (nadpis.html) ale nikdy se nezobrazi, jine obrazky funguji (teda ne uplne vsechny) cesta je zpravne, velke/male pismena taky...
kde by mohl byt problem?

diky
<HTML><em>velke/male pismena taky...</em>

Srovnej znak.jpg a znak.JPG. Na ten první se odkazuješ a není tam. Ten druhý tam je, ale neodkazuješ na něj. A mimochodem - doufám, že nebudeš do těch malých čtverečků cpát tuhle velkou věc a napřed vyrobíš pomocí nějakého grafického editoru patřičnou zmenšeninu.</HTML>
<HTML>Ok, lištu jsem vypla a kapacitu snížila. Obrázek viz Nípal.</HTML>
uz to vsechno slape, chybi me jeste zkusenosti:-)

diky vsem.