Zablokovaný účet

Původně jsem připsal dotaz zde: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=38054&t=38054 - jelikož tato část DF není určena pro podporu, raději píšu ještě sem. Omlouvám se za duplicitu...

Mám zablokovaný účet http://kaufner.webz.cz údajně kvůli virové nákaze (Zablokovaný účet! Přístup nebyl povolen, protože stránka byla zdrojem virové nákazy (malware) nebo spamu.). Dostal jsem mail s celkem jasným postupem. To snad zvládnu. Nicméně vzhledem k udělení žluté karty bych se tomu napříště rád vyvaroval, ale možná příčina je popsána poměrně obecně a důvodů může být několik. Antivirový program používám (AVG, placená verze), redakční systém nepoužívám, celkově jsem snad poměrně obezřetný při pohybu na síti. Mohu znát konkrétní příčinu v mém případě? Nemohl jsem si něco zatáhnout na web přes vložené kódy typu "zanechat vzkaz", ...? Pokud mám nějakou chybu v PHP i zde by mi pomohlo, pokud bych věděl, že je chyba v tom. Děkuji za upřesnění nebo doporučení.
Ještě dotaz k témuž - přibyla mi pod reklamní lištou další reklama (banner). To mám za trest, nebo se změnily podmínky a já jsem to nepostřehl? Dole na každé stránce normálně reklamu zobrazuji...
...ale přibyla pouze na první stránce... :-)
<HTML>Ta reklama je tam navíc, klidně ji smaž.

Jinak co se týče blokace, já nemám možnost zjistit skutečný důvod. Ale nejčastěji to je tak, že je uživateli ukradeno heslo a následně zavirován účet. Na takové účty nám chodí řada upozornění, nahlášený soubor smažeme, změníme heslo a účet zablokujeme (dělá se to automaticky). Nemyslím, že by to bylo přes vložené kódy typu zanechat vzkaz. Takže platí, co je v mailu - mít čistý PC, nenechávat heslo uložené v ftp klientovi.

P.S. tvůj dotaz v tom druhém vláknu jsem smazala.</HTML>
Tak jsem znovu nahrál index.php a reklama zmizela. :-) Mohu ještě poprosit o změnu barvy reklamní lišty na #CCCC99? To jsi mi už minule měnila Ty, protože (i když mám na výběr vlastní barvu) tuhle to nějak nechce... ;-)
Jinak jsem všude změnil hesla a počítač by měl být čistý (ale to myslím byl i před tím). Uvidíme...
Každopádně děkuji za spolupráci.
<HTML>Barvu jsem nastavila, tak uvidíme, zda se to za chvíli nějak projeví :-).

P.S. všimla jsem si, že Ti brzy dojde místo, tak jsem trošku navýšila prostor (na 750 MB). Stránky si to, myslím, zaslouží.</HTML>
Děkuji. Za spolupráci i za pochvalu. :-) Od profesionálů to vždy potěší dvojnásob. Nicméně i tak se pokusím web trochu pročistit. To nikdy neuškodí... ;-)