nevidím se

Mé stránky tady v Česku vidím, ovšem kolega v Austrálii ne, vždy mu to hodí pouze webzdarma.cz . Může mi někdo vysvětlit tuto chybu? Děkuji
<HTML>Nepoužívá nějaký prastarý prohlížeč, který neumí HTTP 1.1?</HTML>
Ne, má čtyřjádro a WIN7, je pravda, že tam jsou sto roků za opicema a má připojení dial, žeby to?
<HTML>Takže asi IE8, ten by měl být bez problémů. To vypadá na problematický DNS server, případně na cenzuru (víme, že celý svět jde v tomhle ohledu do prdele a za chvíli budeme patřit nenažraným kopyrajtovým kreténským magnátům).

Co vypíše příkaz nslookup rucka.webz.cz? (Nabídka Start, spustit cmd, zadat nslookup rucka.webz.cz a enter; (pak pravým tlačítkem vybrat kopírovat, označit oblast, enter, ta se zkopíruje a může ti to poslat))</HTML>
<HTML>Ještě mě napadá - kam zadává ten chlápek tu adresu v IEčku? Do adresního řádku, nebo do vyhledávacího políčka vyhledávače bing?</HTML>
Díky, pošlu mu tyto rady. Jinak, není to blb, je to čech, a umí s internetem, teď jsem požádal kolegu v Polsku, a ten toto otevřel, ale zase neotevřel jiný web od providera "uvadi.cz" doména www.hostuju.cz. Tak někde musí být zakopaný pes. Až mi kolega pošle výpis, dám vědět. Zdar
Tak to vypadá na problémy, které uvedl Nipal. Někde po cestě se to cvrklo.
to Nipal. Ještě kolega uvádí, že mu to skočí vždy na domovskou stránku webzdarma s hláškou chyby.
<HTML>S hláškou chyby. To je velice užitečná informace. Jel jsem po silnici a nelíbila se mi.</HTML>
Pokud ještě platí to, že má WZ omezenou konektivitu do zahraničí a "ten dotyčný má dial" tak je docela drsné pasírovat do té Austrálie ty megabajty zbytečných dat, viz:

There are 2.53MB worth of images. Optimizing them could save ~1.85MB (73.2% reduction).
<HTML>Což ale neřeší ten redirect.</HTML>
pro ds. Momentálně bylo narychlo přidáno něco obrázku pro domácího diváka, jinak tam toho zas tak moc není, a nejsem zas tak zběhlý ve tvorbě stránky,jinak to ale svědčí o tom, kde je technika v Australii proti Evropě, že.
<HTML>Sto let za klokany.</HTML>