Nefunkční web, ftp... [opraveno]

Dobrý den,
web bbb.wz.cz nefunguje, přes ftp se tam nedostanu, přes administraci na těchto stránkách taky ne - viz hlaška:

Nemohu se přopojit k serveru bbb.wz.cz:21 s uživatelem bbb.wz.cz

Zkuste to znovu ...

V čem je problém? Díky za radu
Mám úplně stejný problém x) ... a co jsem si tak teď projížděl katalog tak mi to nenačte skoro žádný web...
Můj web taky nefunguje (ani FTP, ani administrace, ani se nezobrazuje) a nedostanu se na žádný z 12 WZ webů, co mám v záložkách.
<HTML>Omlouváme se, na serveru nike byl cca 17-20 h výpadek.

P.S. rrfolio.wz.cz a mojeblaznivamuza.wz.cz porušují podmínky zobrazování reklamy, doporučuju nápravu, aby se tam neobjevila další reklama.</HTML>
Už jsem to napravil x) (...doufám...)
<HTML>Mno, jen částečně. Vidím jen polovinu banneru (ve FF a Opeře), pravá polovina je překryta obsahem. Nejlepší by bylo šoupnout ji úplně dolů, pod obsah.</HTML>
Zdravím,

taktéž mám problém s přístupem na náš web. www.h-quartet.wz.cz.

Nejsem schopen se přihlásit jak přes FTP tak ani přes správce souborů na webzdrarma.

Je něco špatně na naší straně?

Dík za info.
Zdravím,
Mám problém se připojit přes FTP.
Zkoušel jsem nějaké programy na FTP spojení a nenašlo mi to daný server (gplayers.wz.cz)
10 minut jsem pracoval s webem najednou mně to odhlásilo a od té doby mi nejde se přihlásit.
Je to chyba u mně nebo je chyba s FTP?
Dobrý den,
potřebuji nahrát více souborů. Přes administraci to jde pomalu. Chtěl bych se připojit přes Krusader nebo FTP, ale tam se mi vrací 530 Login incorrect. Ve fóru jsem našel, že to může být zablokovanou IP adresou. Log nemám, ale přihlašuji se následovně:
ftp spedquick.wz.cz
spedquick.wz.cz
heslo

Moje IP adresa je 194.213.39.46

Prosím o její odblokování.

Děkuji,
J.Černý
tento prblem jsem tak nejak nezaregistroval ale mam jiny spojeny s prihlasenim na ftp tak snad to nebude vadit kdyz ho popisu zde

vytvorim pripojeni na ftp kdy se prihlasim vypise se seznam adresaru a souboru po te co zacnu aktualizovat soubory tak v pulce nahravani se zacnou vypisovat -1 Timeout error occured
MODE s
STRU F
TYPE A
PASV
-1 Timeout error occured

(prenos by mel celkem trvat cca do 15 s)
to ze me fto odpoji pri necinnosti je ok ale behem nahravani souboru je docela otrava.

pouzivam freecommander na spravu ftp problem byl i pri pouziti filezilly

predem dekuji za odpoved
už týden se nomohu dostat na žádné stránky končící koncovkou wz.cz. Na svůj web se nemohu dosta ani pře rozhraní FTP. Nikdo tento problém neřeši.
@Libor: Nikdo to neřeší proto, že je to TVŮJ problém (nebo lépe řečeno na tvém příjimači ;).
Přijímačů mám více a ani jeden nejede. Bohužel nejsem sám kdo se nemůže dostat na stránky s koncovkou wz.cz.
To je divný, ale web bhkturnov.wz.cz mi jede bez problému. Vidím tam BHK TURNOV - BRUSLAŘSKÝ A HOKEJOVÝ KLUB, kde na úvodní stránce je rozpis soutěže.
Kdyby to nefungovalo, jak bych věděl, co je obsahem zmíněného webu?

Chyba musí být někde po cestě mezi vašimi přijímači. Na straně WZ chyba nebude, když nám se zobrazuje.
Je to divný, ale opět se nemůžu dostat na svoje stránky. ještě minulý týden fungovaly.Může mi někdo poradit, co s tím? Jsou to tytostránky: em-laboratore.wz.cz děkuji
Je to opraveno, tak to neřeš.
<HTML>Jiří, v názvu tématu je Vyřešeno, tak příště zkus najít vlákno k aktuálnímu výpadku - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=69272&t=69272.</HTML>