Výpadek webu [opraveno]

Zdravím můj web www.elektrokolos.wz.cz dnes má výpadek řekl jsem si že by to mohlo být výpadek ale i správce souborů je celý prázdný. Včera ještě web fungoval a do administrace jsem se připojoval naposledy 23.5.
Mám stejný problém na obou webech (mhasici.wz.cz a radys.wz.cz), takže to je asi větší výpadek... Naštěstí mám zálohu webu z 16.4.2013 tak bych mohl případně nahrát, ale jinak nevím...
A taky ti ftp neukazuje soubory jako by to bylo vše smazaný ?
To samé :(
Pokud by šlo o výpadek, tak by nebyl dostupný ani přes ftp, ale to je a všechna data jsou smazána :(
data nejdou nahrát :( tak to vypadá na větší problém. možná se tu objeví někdo z adminů a dá nám info o tom, co se děje.
Už se to tak několikrát stalo a vždycky to nahodili a všechna data tam zůstala. Taky mě to sere, ale nepanikařte tady.
Taktéž hlásím výpadek. Stránky hlásí 403 a FTP je nedostupné. Snad to brzo opraví.
Takže nejsem sam kdo ma problemy taky mam výpadek nemohu se ani pripojit na Ftp klienta. a když chci si svoje stranky zobrazit na internetu tak mi to píše Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Jojo tak sme na tom všichni stejně ale některý stránky jdou např : www.qwenn.wz.cz
taky hlásím výpadek dvou webů
Mě to taky nejde vůbec načíst
Po "kauze malware" další výpadek? Pár webů na wz.cz sice jede, ale další hlásí

Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.

Nelze se připojit k ftp... No, uvidíme. Ráno moudřejší večera.
Hlásím výpadek i na mých dvou webech...
Já jen doufám, že problém bude vyřešen co nejdříve...
Také máme výpadek a ani na FTP se nedá dostat už je do častější problem. Také doufám, že se to brzo vyřeší.
Taky se přidám, včera jsem se celý den nemohla dostat do administrace a dneska se pro změnu do administrace dostanu, ale nedostanu se na stránky, kde mi prohlížeč hlásí "Stránka nenalezena".
<HTML>Na části serveru nike byl v noci výpadek, po restartu ještě v noci weby zase fungovaly. Omlouváme se, ale jak píše Wayne (09. 06. 2013 21:27), občas se to stane a ke ztrátě dat při tom nedochází.

Sevik99 - mně tvoje stránky fungují, jen upozorňuji, že porušuje pravidla zobrazování reklamy, banner patří až na http://mojeblaznivamuza.wz.cz/doma.html.

ms-zbraslav.wz.cz - tady je to porušení podmínek ještě horší, reklama nemůže být na straně bez obsahu, navíc s přesměrováním. Banner patří až na http://ms-zbraslav.wz.cz/index0.html, jinak se na webu brzy objeví další reklama. To samé platí jak se náhodně dívám i pro pletenizpapiru.wz.cz...</HTML>
Opět výpadek? Zrovna nahrávám na FTP a najednou koukám nikde nic, no málem mě .... :-) Doufám že se to brzy opraví :-)
Taky mi nejde nic asi přejdu někam jinam není to poprvé
Taky mě to postihlo, napčed chcípnul jeden web a po pár minutách druhý.
Ale teď už je to vpořádku, doufám, že to vydrží.
Tak teď už dokonce neexistuju vůbec..

Mám začít s černými myšlenkami a pověstným čertem na zdi? Nebo mě někdo uklidní prohlášením že to se stává a vše bude ok?
Recik: Vyčkal bych. Tento stav není první. Při tomto stavu se doporučuje pouze vyčkávat. Nic nemazat nebo nahrávat, dokud neuvidíš své soubory.
A teď mi nejde už žádný web
Tomík: Tak ono nahrávat stejně nejde a mazat není co (letmá narážka na prázdné adresáře..) :-)

Naštěstí je večer a jde fotbal, tak mne to až tak netrápí. Uf.
Už to funguje, sláva zainteresovaným lidem.