Upload [opraveno]

<HTML><em>Dobrý den, bude se prosím s problémem uploadu a funkcí mail něco dělat?</em><br>
Píšu to už v předchozích příspěvcích... Ano, bude (časový horizont mně osobně není znám, doufám, že hned po upgradu serveru, který <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=61412&t=61412" style="text-decoration:underline">nyní probíhá</a>).</HTML>
<HTML>Mám zprávu od admina, že problém s mailem a uploadem by měl být vyřešen. Prosím tedy o zprávu i od vás, jestli vám to už funguje či stále ne.</HTML>
Ano funkce mail je již povolena, ale upload pořád nejde.
Ono to proběhne jako, že se obrázek nahrál, ale ve skutečnosti to neproběhne. Čili shrnuto nehází to žádnou chybu, ale přesto upload nefunguje.
Mně osobně nefunguje bohužel ani jedno, uploadování stále hlásí stejnou chybu.
Upload obrazku nejde stale
Taky bez uploadu... 0 souborů bylo úspěšně nahráno ...
ešte stále nejde..
Tak dnes upload stále nejde. Je to na jako na potvoru. Myslíte, že by ADMIN mohl poslat nějaký mail uživatelům wz.cz, až to bude opraveno?
To by určitě mohl, ale nebude lepší když se ta zpráva objeví tady?
já bych k tomu rád řekl, že na jednu stranu chápu, že WZ je zdarma a že mě nidko nenutí tu zůstávat, ale přijde mi, že upload souborů je poměrně zásadní funkčnost (pro mé stránky určitě), proto mi už pomalu začíná přicházet, že je to dlouhé...na chybu bylo poprvé upozorněno před třemi týdny...
<HTML>Teď už by to mělo fungovat. Opět prosím o vyjádření, je-li tomu opravdu tak.</HTML>
Vypadá to, že vše již funguje, upload proběhl bez problémů.
Upload funguje, děkujeme za nápravu
OK. Vše funguje. Za vše dík.
Dobrý den,
mě upload stále nefunguje. Přesněji řečeno dneska sem si založil hosting a nic. Zrovna tak nedávno sem vytvořil kámošum web a teď dodatečně sem zjistil, že tam to taky nefunguje.
<HTML>Napiš víc informací, chybu, skript...</HTML>
aha:
Warning: copy() has been disabled for security reasons


Tak to bude asi krapet problém, co? move_uploaded_file se mi totiž zrovna nehodí.


A taky my přijde divný, že když vytvořim složku: mkdir('test2', 0777);, tak se vytvoří s právy 755.
move_uploaded_file je funkce, která se na WZ používá k ukládání souborů. Jinou nepotřebuješ.

Na http://php.net/manual/en/function.mkdir.php se píše:

mkdir('test2', 0777); /* práva 0755 */
chmod('test2', 0777); /* práva 0777 */

Právě jsem to vyzkoušel na lokálním PC v PHP5 bez toho chmod i s ním a funguje to přesně.
tak na wz mi chmod nepomáhá...

No nic, nemá cenu to dál řešit. Jdu zkusit štěstí na jinej free hosting.